En nyt sitten enää häiritse

sinua olemassaolollani, älä huoli.
36744
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 36

Vanhimmat

Voi mikä myönnytys sykopaatti

Äänestä
  • Juu. Marttyyri kuoriutui taas narskusta. Olipa vaikee taas arvata

    Äänestä

Ei tällasia viestejä ymmärrä. Et ole minua häirinnyt mitenkään.

Äänestä
  • Hyvin todennäköisesti en juuri sinua olekaan

    Äänestä

Tää vielä selvitetään.

Äänestä
  • Sitä odotellessa. Oma itsetunto ei enää riitä uusiin aloitteisiin.

    Äänestä

  • Ei ehkä muuten lopu ja aina joku idiootti auttaa

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei ehkä muuten lopu ja aina joku idiootti auttaa

    Niin sen takia just tämä mennään selvittää, jos me ei siihen itse pystytä.

    Äänestä

Jos haluat yhteyttä niin miksi naamioidut lähes tunnisteettomaksi, en ymmärrä. Vielä kun on vaikeuksia tunnistaa ihmisiä niin tuntuu jopa tahalliselta kiusanteolta :( Tervehtisit edes niin vois jotain aavistella..

Äänestä

Millainen häirikkö olet ollut toiselle?

Äänestä
  • Sitä pitäisi varmaan kysyä häneltä. Suoraan en ole häirinnyt, mutta on voinut yhteydenottoni joskus sellaiseksi kokea

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sitä pitäisi varmaan kysyä häneltä. Suoraan en ole häirinnyt, mutta on voinut yhteydenottoni joskus sellaiseksi kokea

    Ja minkätyyppisiä nämä sinun ns yhteydenotot on sitten olleet? Kysyy toinen utelias

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja minkätyyppisiä nämä sinun ns yhteydenotot on sitten olleet? Kysyy toinen utelias

    Ihan suoraa, ei tämmöisiä kirjoituksia

    Äänestä

Toivoisin myös, ettet enää pilailisi kustannuksellani millään tavalla tai kuvilla. Välitin susta oikeasti.

Äänestä
  • Asiat voi aina käsittää väärin, kuvatkin.

    Äänestä

  • Sun kuvat ON jo ympäriinsä. Varsinki ne dickpicit

    Äänestä

Muu häirintä kuin tele-sellainen ei häiritse minua.

Äänestä

Tietenkin jos tahtoo toiselle pahaa niin se on aina keino vahingoittaa toista. Siihen minä en voi vaikuttaa, jos halua tähän on niin se vaan tapahtuu.

Äänestä

Minä en ymmärrä miksi joku haluaisi kenenkään elämääm hankaloittaa. Minä en osaa kuvitella ketään, jolle sen haluaisin tehdä. Meidän kaikkien eläväisten pitäisi koettaa pitää yhtä, niin myös maailman rauha säilyisi.
En oikeasti ymmärrä ihmistä, joka tahtoisi toiselle jotain pahaa. Miksi hän sitä tahtoo?? Mikä on saattanut ihmisen siihen asemaan, että ajattelisi niin kielteisesti jostakin?

Äänestä
  • Mistä minä tiedän?

    Äänestä

Minä alan olemaan aika rikki. En tiedä johtuuko tästä yli 10 vuoden piinasta vai mistä, mutta minä lyön nyt hanskat tiskiin ja annan "voittajan" nauttia asemastaan.
En tiedä pystynkö edes jatkamaan normaalielämää sen vaatinuksineen, sen verran rikki olen mennyt tässä mankelissa.

Äänestä
  • Haluain vain itkeä, mutten voi kun se näkyisi huomenna töissä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Haluain vain itkeä, mutten voi kun se näkyisi huomenna töissä.

    Rauhoitu, en tahdo sulle mitään pahaa...eikä tarkoitukseni ole olla 'voittaja'.

    Äänestä

  • Mielessä on käväissyt jokapäiväisten ajojen aikana jopa mahdollisuus, että pääsen tästä kun käännän rattia sopivaan kulmaan.
    Tämä ajatus sai itsenikin pelästymään, mutts tähän on nyt tultu. Kukaan ei jaksa hajoamatta jos piina jatkuu vuodesta toiseen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mielessä on käväissyt jokapäiväisten ajojen aikana jopa mahdollisuus, että pääsen tästä kun käännän rattia sopivaan kulmaan.
    Tämä ajatus sai itsenikin pelästymään, mutts tähän on nyt tultu. Kukaan ei jaksa hajoamatta jos piina jatkuu vuodesta toiseen.

    Ja silloin olet voittaja isolla Veellä. Ajoit minut siihen mihin halusitkin.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ja silloin olet voittaja isolla Veellä. Ajoit minut siihen mihin halusitkin.

    En halua sitä, että olen voittaja tai sulle sattuisi jotain.

    Äänestä

  • Miksi olet taistellut yli 10 vuotta?
    Mikä ajaa ihmisen taistelemaan noin pitkään?

    Äänestä

Luojan kiitos!

Äänestä
  • Me vaan käydään selvittää se asia

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Me vaan käydään selvittää se asia

    Tämä on mun toiveeni ja olen sen ilmaissut, välitän sinusta.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Me vaan käydään selvittää se asia

    Kenen kanssa menet? Oletko sekaantunut varattuun?

    Äänestä

En minäkään häiritse . Tuijotan vaan salaa ja syön silmilläni. Vaivihkaisesti ettei kukaan huomaa. Onneksi namupalanen ei tajua, että tuijotan sitä. Miehelle

Äänestä
  • Ihmisiähän ei voi muuten katsoa kun tolla sun esittämällä agendalla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ihmisiähän ei voi muuten katsoa kun tolla sun esittämällä agendalla.

    Tykkään siitä miehestä oikeasti. Ei käytännön merkitystä

    Äänestä

Tiedät minun elämäntilanteen. Ei tähän parisuhdetta voi nyt tuoda.

Äänestä
  • Kyllä voi jos tunteita on. Tekosyy. Sivusta

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

sinua olemassaolollani, älä huoli.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu