Niin toteutu ennustuksen kolmaski.

Anonyymi

Siitä on aikaa aika tarkkaan 2 vuotta, kun kävin saamassa ennustuksen, Sastamalassa, eli Naomi M. teki mulle katselmuksen. Useat asiat oli auki ja toivoin lähinnä jotain selvyyttä

Esiin nousi oikeastaan kolme varsinaista ennustusta, yks liitty asumiseen, toinen työhön ja kolmas ihmissuhteeseen, tarkemmin seurusteluun. Sen tokan toteutumiseen ei mennyt kun puolisen vuotta, ekaan lähes vuos, ja kolmas asia, mitä en todella sillon edes uskonu, toteutu tällä viikolla perjantaina.

Suotta ei häntä sanota Suomen parhaaksi, olen aivan äimistyny. Perjantaina illalla, kun se tapahtu, oli kuin olisin jotain hidastettua filmiä katellut. Meni ihan kuin oli mulle sanonu.

3

727

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mä kävin hänen luona eilen:)
      Ensimmäinen reaktioni oli, että jos pitäisi kuvailla, miltä näyttää noita, niin olis juuri hän.
      Tarkoitan siis ihan hyvällä, se hänen ulkonäkö tuo vaan heti mieleen noidan:)
      Enkä ole kyllä koskaan ennen kokenut sellaista katsettakaan, tuntu että meni luihin ja ytimiin.
      Hyvin osu ne kohdilleen, mitä sanoi mun menneisyydestä, ja mitä nousi tulevasta, toivon tosissaan että toteutuu.
      On kyllä aito näkijä, sen huomasi heti, tiesi asioita joita en ole kertonu kenellekään ja mun terveydentilaan liittyviä asioita ja tulevia tutkimuksia.
      Oli kaiken kaikkiaan hyvin häkellyttävää tavata oikea selvännäkijä.

      • Anonyymi

        Kiinnostuin niin paljon kun luin näitä kokemuksia että oli mentävä itsekin käymään tällä näkijällä.

        Yhdyn kyllä tuohon että vaikuttaa hyvin noitamaiselta, mutta on todella läsnäoleva ja empaattinen, oli kuin olisin tuntenut hänet aina.

        Täytti kyllä odotukset, sain vahvistuksen asialle jota olen jo pitkään pyöritellyt. Mukaan tarttui talismaanikin, halusin sen ihan muistoksi käynnistä, mutta haluan myös testata miten hyvin toimii.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kiinnostuin niin paljon kun luin näitä kokemuksia että oli mentävä itsekin käymään tällä näkijällä.

        Yhdyn kyllä tuohon että vaikuttaa hyvin noitamaiselta, mutta on todella läsnäoleva ja empaattinen, oli kuin olisin tuntenut hänet aina.

        Täytti kyllä odotukset, sain vahvistuksen asialle jota olen jo pitkään pyöritellyt. Mukaan tarttui talismaanikin, halusin sen ihan muistoksi käynnistä, mutta haluan myös testata miten hyvin toimii.

        Minuakin kiinnostais sellanen talismaani. Mun ystävä oli hankkinut sellasen itelleen, on tosi kaunis koru ja olisin halunnu katsoo sitä tarkemmin niin mun ystävä kiels ehottomasti ja sano että siihen ei saa muut koskea, että sen kanssa on tarkat ohjeet miten se toimii.
        Sanoi sen tosiaa toimivan ja jos näät tämän keskusteluketjun, kuulisin mielellää, miten on sinul toiminu.

        Olen suunnitellu että kun mun loma alkaa pian, meen käymään Naomin luona ja hankin talismaanin itelleni. Mun tarttis yhteen ihmissuhdeasiaan saaha hiukan apuja.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      243
      4203
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      117
      2659
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      41
      2412
    4. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      116
      1446
    5. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1446
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1189
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      78
      1107
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      973
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      966
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      941
    Aihe