emme saisi enää yhteyttä. Viimeinen viestini oli korrekti ja kohtelias. Rakensin siltaa- Suuttunut et voi olla. Tässä ei ole oikeasti kohta vaihtoehtoa, minun on tultava sinua kasvotusten tapaamaan. Niin saadaan tämä juttu uudestaan lämpenemään? Eikös?
Etäisyys vaan kasvaa välillämme, ihan kuin
Anonyymi
17587
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Nyt äkkiä. Ei jaksa tätä!
Kasvotusten tapaaminen on paras vaihtoehto.
Haittaako jos on maski naamalla?
Must ei irtoo mitää epämiellyttäviä hajuja, bakteereita tai viruksia!!!ellet sitten itse ole joku pöpöpesä.
En ole suuttunut. Olen lomalla. Myös sinusta.
Ilmankos. ;) Hyvää lomaa! Sivusta
No niin, jos minusta lomaa tarvitset ei tämä ole hyvä juttu. Itse nautin kyllä seurasta ja miel enemmästäkin koska tilanne nyt on mikä on...olisit vain sanonut että näkeminen ei toivottua.
Naamakkain saat ap aina parhaiten selvyyttä asiaasi.
Enkä hän on menettänyt uskonsa ja toivonsa, että jotain voisi vielä syntyä? Ehkä hän ei usko, että olet kiinnostunut? Vaikka suuri rakkaus kestää paljon, se ei kestä loputonta epävarmuutta. Oma kiinnostus pitää osata ilmaista avoimesti, jos haluaa tulla ymmärretyksi oikein,
Täysin oikein arvattu. Sääli.
Tuon voi korjata olemalla avoin ja rehellinen, ja vain yksinkertaisesti sanomalla, että on paljon enemmän tunteita kuin itsekään ymmärsi ja haluaa korjata virheensä!
Älä aliarvioi. Pitää osata ilmaista.. Joku raja, ketä yrität neuvoa ja miksi?
Höpö höpö!!
Lopeta jo toi älyttömyys!
Kuulostaa hyvältä. Olenhan odottanut jo kauan!
Tervetuloa keskustelemaan naamakkain. Eå'ilen kyllä vahvasti, ettet tule uskaltamaan sieltä koneesi äärestä.
Juu tuu😘
Olisitpa hän ja tulisit pian. Tulen huIIuksi tästä tilanteesta.