Abicare acne kokemuksia

Anonyymi

Hei, onko kenelläkään kokemuksia AbiCare acne voiteesta?
Itsellä hyvin herkkä iho, hormonaalinen akne vaiva na.
Ikää 30v. Ja vahvat sisäiset lääke kuurit kokeiltu mutta taas palasi.

4

9126

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei toiminut itselläni ainakaan, vähän kuin perusrasvaa levittäisit.. odotin enemmän kun kuitenkin hintaakin tuotteella oli

    • Anonyymi

      Kiitos vastauksesta. Harmi kuulla, vaikka niin vähän epäilinkin. Voi olla, että testaan, mutta en pety niin paljoa jos ei toimikaan.

    • Anonyymi

      Hei! Hain tätä voidetta koska leukaan tuli ihan muutama näppylä. Pari päivää käytön jälkeen naama räjähti finnejä täyteen. Ikinä ole mennyt naama niin pahaan kuntoon kuin tämän jälkeen. En todellakaan suosittele..

    • Anonyymi

      Toiminut TODELLA hyvin! Ostin epäluuloisena testiin tuubillisen vaikka oli pirun kallista, mutta loppujen lopuksi hintansa väärtti! Heti parin päivän jälkeen huomasin miten ensin rupesi rakkuloiden ympärillä punoitus vetäytymään ja sitten seuraavina päivinä itse rakkulat, eikä ole pahimpiin kohtiin tullut uusia käytön alettua... :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      268
      2470
    2. Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki

      "Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia."
      Maailman menoa
      76
      2411
    3. Onko kivaa jättää

      elämän suurin rakkaus hiljaisuuteen?
      Ikävä
      120
      1598
    4. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      9
      1589
    5. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      49
      1491
    6. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      64
      1377
    7. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      133
      1349
    8. En kerro nimeäsi nainen

      Sillä olet nyt salaisuus jota kannan sydämessäni. Tämä mitä tunnen ja kuinka sinuun vahvasti ihastuin on jo niin erikoin
      Ikävä
      71
      1240
    9. Auta mua mies

      Ota vielä yhteyttä, keksi oikeat sanat että vuosien ajan kasvanut muuri murtuu meidän väliltä vaikka aluksi vain vähän.
      Ikävä
      82
      1049
    10. Olet kiva ihminen

      En kiellä sitä yhtään. Sinussa on hyvin paljon erinomaisia puolia, enemmän varmasti kun meissä muissa. Sitten on puoli
      Ikävä
      73
      1019
    Aihe