Mikä on se henkilö joka istuu autokorjaamon odotustilassa, haukkuu edellisten asiakkaiden autot ja etenkin naisautoilijat kokevat autoa odottaessa tilanteen kiusalliseksi. Varmasti vaikuttaa myös asiakasmääriin. Tarttiskohan tehä jotain
Paikallinen autokorjaamo
Anonyymi
202592
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Vaikea sanoa kun et korjaamoa maininnut kun autojen omistajat aina oottelee omia autoja pois korjaamosta.
Ihan sama mikä korjaamo on kyseessä, mutta tuommoinen tyyppi pitää toimittaa pihalle kommentoimasta!!
Taitaa tarkoittaa sitä häkkiläsä istuvaa ja höpöttävänä kaupungin joutilainta ukkoa. Ei taia olla tehny päivääkään oikeita töitä
Onko se jolta on ori karannut ?
Onko se se korjaamo, jonka odotustilassa ei suositella oltavan?
Takojankadun korjaamolla istuu kaikkitietävä patu
Taitaa kuitenkin olla kyseessä Hannu
Nii vesse
Corollalla näkyy nykyään ajelevan.
Siis mikä paikka kyseessä, kertokaa ihmeessä tollolle
No jos tollo lukis ketjun uudestaan niin saattais se täältö vaikka löytyäkin
Niin onko tämä Häkkilän pallilla istuva hlö vai toisen firman? En tunne.
Ulkopuolinen viisastelija pilaa ilmapiirin, olipa korjaamo mikä tahansa. Kenenkään ei pitäisi tekeytyä kaikkitietäväksi, kun ei kuitenkaan sellainen ole.
Pitäs hävittää kaikki istuimet autokorjaamoilta,ja jos haluaa olla samassa tilassa,ssitä laskutetaan.Sehän häiritsee työntekoa!
Armotonta menoa zetor korjaamosa
Kylläpä se samainen herra melko kiusallinen on siellä korjaamolla. Miestä kun kuuntelee, niin saa käsityksen, että on kaveri ollu monessa mukana, mutta kylläpä sillä taitaa olla suurin aika menny ajellessa ympäri kylää paikallisia liikkeitä ja korjaamolta ja puhuessa paskaa ihmisten asioista. Ois samaisen kaverin omassa pihapiirissäkin sanomisen varaa.
No mikäs se kyseinen herra on.?
Epäily että H.K.
Eikös HK ole kuuluisa lenkkimakkara.?
Kyllä, odotus tilasta tuolit vek, kahvitarjoilun lopetus.