Kuinka yleistä on

Naisten välisessä laittaa käsi toisen sisään bildeen ja pehvaan?
7165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kas näin heiluu peppu, ja peppu heiluu näin...
Kysys tolta tätiltä, että mistä sen peppu heiluu, olisko siellä vaikka käsi 😳

Äänestä

Enpä osaa vastata mutta kysymyksestä poiki vastakysymys. Puhutko koko kädestä kymmentä myöden vai parista sormesta? Muuttanee asiaa ja yleisyyttä suuresti, sekä naisten bälisessä, että ihan muutenkin..

Äänestä

Jos on paikat isot niin käsi mahtuu kyllä peppuunkin.

Äänestä
  • Varmasti, mutta onko yleistä, niin ehkä ei.

    Äänestä

On yleistä lesboilla, paikat niin isot.

Äänestä
  • Sorppa, mutta lesbonaisilla on kyl kireemmät paikat kun heteronaisilla. Huomaa eron, vaikka kukaan ei sitä kehtaa myöntää. Kokemusta on. T. Lesbolainen

    Äänestä

Noissa piireissä on kaikki mahdollista.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Naisten välisessä laittaa käsi toisen sisään bildeen ja pehvaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu