En tiedä minne muualle postata tätä, kun aina joko poistetaan tai laitetaan väärään kategoriaan. Eli olen siis jo vuosia testosteronihoidoilla ollut trans"mies", mutta en enää noin vuoteen ole oikeasti elänyt sitä elämää, jonka diagnoosistani sain. Biologinen kello tikittää, miehet on saamarin vaikeita kumppaneiksi, mutta lapsia haluaisin.
Joten olisitko sinä se mun kesäuros, jolla olisi niin paljon paukkua jalkojen välissä, että saisi oikein "miehen" raskaaksi? Tulin helmikuussa vahingossa raskaaksi eli munasarjat ja kohtu ovat kyllä toiminnassa, kunhan joku ottaisi haasteen vastaan. Valitettavasti tuo raskaus päättyi miten päättyi, mutta nyt olen itsekin valmis tekemään monta asiaa toisin.
Eli jos haluaisit astua pillua tosi isolla klitalla ja saattaa tamman raskaaksi laittaen minut samalla tilanteeseen, jossa en voi enää piiloutua biologiselta minältäni, niin laita sähköposti/Kik/wickr/joku tähän niin päästän sinut täyttämään biologista tehtävääsi!
PS. Olethan tarpeeksi sovinismi/anti-sateenkaari, jotta uskallat laittaa mulle suun kurkkuun! En kestä pehmoja ja miehiä, jotka sanoo, että ollaan mulla samanlaisia. Sulla penis ja kassit, mulla klitta, reikä ja kohtu, ei olla piste. Anteeksi suorasukaisuuteni, mutta ärsyttää ja panettaa :')
Raskaaksi?
Anonyymi
4
2166
Vastaukset
- Anonyymi
OP täällä lisänä eli siis en ole karvainen ollenkaan ja sheivaan myös aina pimppini eli naisessa et edes huomaa, että kyse on muka miehestä! Lisäksi ääneni ei koskaan hormonihoitojen aikana laskenut hirveästi eli olen ihan kuin naista nussuttelisi, minkä olen nyt oppinut ottamaan kohteliaisuutena ;)
- Anonyymi
Ap kerro kik tunnuksesi tms?
- Anonyymi
Kikkelis kokkelis vaan sullekin pikkukikkeli
- Anonyymi
Kerro kerro ap se kiktunnuksesi niin päästään tässäkin asiassa eteenpäin.
Ketjusta on poistettu 49 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2417367Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1393801Oppiiko vasemmistolaiset valehtelun jo kotonaan?
Sillä vasemmistolaiset/äärivasemmistolaiset valehtelee ja keksii asioita omasta päästään todella paljon. Esim. joku vas1172158- 321400
Olen väsynyt tähän
En osaa lopettaa ja koen huonoa omaatuntoa tästä. Kaikki on muutenkin turhaa ja tekemisesi sattuvat. Tunteita on vain hy261397- 321354
Minneapolisin tapauksesta hyvä video
Runoilijan auto oli poikittain tiellä ja kun poliisit lähestyivät sitä, runotyttö painoi reippaadti kaasua. Auto syöksäh3361175Miksi et voi tutustua minuun irl?
Vastaa yleisellä tasolla/ympäripyöreästi, jos pelkäät tunnistamisia.141992Milloin palaat
Odotan niin kauan kun vaan jaksan toivoa. Tiedät että sua jäi joku ikävöimään. ❤️23928Tiesitkö? Uusi Bachelor on raivannut tietään määrätietoisesti somessa, myös Böckermanin ex-rakas!
Arttu Kilpeläinen tuli julkisuuteen Pernilla Böckermanin rakkaana. Pariskunta päätyi eroon v. 2024. Ex-poliisi Kilpelä7897