alkoholi tuhoaa aivoja

älä tuhoaa aivoja
muuten kuulostat itsensä toistavalta mielenkiinnottomalta eläimeltä
- huonot aiheet
- samat aiheet
- ei edistystä
- elämä hukkaan
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Samaa mieltä. Olen syvästi järkyttynyt palstan alkoholistien jaarituksista. Minulla sentään on hyvät ja laaja-alaiset jutut, loistava huumorintaju ja jaan jatkuvasti rikkaasta elämästäni anekdootteja teille muille, aivonsa juoneille spurguille.

Tsemppiä!

asd

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

älä tuhoaa aivoja
muuten kuulostat itsensä toistavalta mielenkiinnottomalta eläimeltä
- huonot aiheet
- samat aiheet
- ei edistystä
- elämä hukkaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu