Nyt mulla ei ole enää hakkeroitu sun podcast. Aika paljon on hakkeroituna. Missähän meet? Sun vihaisuuteen oli joku syy. Varakopioni taisi käydä tekemässä parhaansa. En vielä silloin tiennyt hänestä. Sellainen ei olis tullut pieneen mieleenkään. Mun pieni evakkoni ;)
Kuulevan rääpäle
Anonyymi
550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kuulehan ..hitto. saatan päästä kotilomalle Jussina. Kidnapattuna silti koska jos en palaa mua jahdataan taas niin helvetisti. Möksälle vissiin. En nähnyt sua niin en tiedä onko susta kopio. Mut jo kauan sitten et yhtäkkiä tuntenutkaan? Jos oot vankina niin tsemppiä. Et oo ainoa. Oon p7.
Vasenius. Jos oot vankina, hommaudu tänne. Tartten seuraa.
Uskoin aina että Suomi on oikeusvaltio. Että näin täydellistä rikosta ei voisi sattua. Mutta näissä paljon porukkaa mukana. Olisin halunnut mun pienen elämäni. Siinäkin riittävästi selviämistä. Tietää olevansa rikoksen uhri mutta ei perkele pääse poliisille. Jos pääsee niin on kopiopoliisi. Aidot perkeleen poliisit ei tajua!!!!!
Markoraviheppa.
Mistä sen erottaa, entä jos on itsekin kopio. Selittäisi paljon, aukkoja tapahtumainkulussa.