CrossXswim-reenit ruptsissa ovat salaisuus tähän
Miksi Martina on urheilija?
Anonyymi
26110
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 26
Vanhimmat
Ruptsissa on ollut kommenteissa jo ainakin vuodesta 2010!
Mitä se kertoo aloittajasta?
Hyvä huomio! Ja tuo Vicotoria on ollut kommenteissa ainakin 8 vuotta sitten jo. Sitten on kyllä tooooooooosi pitkäaikainen hateri. Noin pitkäaikaisesta ja näköjään päivittäin toistuvista kirjoitusta voisi ajatella jo toistakin nimitystä kuin hateri.
Ja sinä stalkannut vähintään yhtä kauan kuin hateri hateroinut... 😀
Nämä siis "stalkkaa" "hateria", on stalkanneet jo 8 vuotta?!
Anne? Kortekahjo?
Anne stalkkaa kaikkea liikkuvaa. Siideri sekoittaa Reikit.
Stalkkaaja stalkkaa hateria ja hateri hateroi stalkkaajaa. Kauhun tasapaino säilyy.
Jännä juttu, mutta joku joskus muisteli vauvalla, että hateri olisi stalkannut stalkkeria ja sitten yliksellä tiedettiin, että stalkkeri hateroi hateria ja hateri stalkkasi puolestaan stalkkerin stalkkeria, joka jännä juttu, muisti että joku joskus vauvalla oli sanonut, että hateri on stalkannut stalkkeria ja hateroinut stalkkerin hateria. Jo 20 vuotta sitten!!
Nyt on kyllä jo sellainen jännitystarina ettei uskaltaisi yksin teltassa pimeällä edes ajatella, hrrrrr
Iiiiiik!
Niin. Mitä kertoo Martinasta kyvyttömyys kirjoittaa oikeastaan mitään oikein.
Hitsi. Martina oli kuitenkin silloin jo yli 30 vuotias
Miksi aloituksentekijä ei urheile ja harrasta liikuntaa . ?
Ei Aitolehti ole urheilija.vaan wannabe urheilija.
ja tämä wannabe tulee pahenemaan vaan iän myötä.
Martina ON URHEILIJA, kun kerran niin ITSE sanoo. Sitä mieltä ovat Martina-fanit, me fiksut saatamme olla eri mieltä, miten urheilija ja kuntourheilija poikkeavat termeinä ;D
Hän on myös lahjakas laulaja.🤣🤣🤣
Toisessa ketjussa kerrottiin, että yhtä lahjakas ja taitava kuin Mariah Carey!
Niin on, sellaista lähipubin karaoketasoa. Tai Tallinan laivojen karaoken ;D)))))))))))
Ainoa ero on vaan, että Martinan levytykset menivät roskalavalle , mutta Mariah Carey teki omillaan rahaa ja paljon.
On myös eniten #1 listaykkösiä koskaan saavuttanut naisartisti. 19 Billboard listaykköstä ja 320milj. dollarin nettovarallisuus. Lähti Martina-faneilla mopo jälleen vähän laukalle, kun päättivät, että Martina on kuin Mariah Carey.
Kyllä joo,fanien ymmärtämänä.ja hän tienasi laulaja urallaan miljoonia!
Aitolehti uskovaisten maailmassa Aitolehti on huippu urheilija,suosittu tv kasvo varsinkin Ylen asiaohjelmissa,,lisäksi hän tienasi pitkällä musiikki urallaan noin miljardi euroa,vaikka uralla tekeytyi vain yksi sinkku.Mutta urheilu ura vei voiton ,ja laulajan ura lässähti,kun rahaakin oli tarpeeksi.Lisäksi hän on seurustellut nuoruudessaan Kolumbian vara presidentin kanssa.
Nuoruusvuosinaan teki mallintöitä Ranskassa mm.Vogue lehteen,ja lehti kustansikin hänelle bonuksena silikonirinnat.
Tätä kaikkea ei löydy Wikipediasta,koska Aitolehdelle on sanottu ettei sinne voi paskaa kirjoittaa.
Heheh!!! :)
Aloittajalla jumittaa tosi pahasti.
Kokakuussa kaikki selviää
Helppoa juoksennella vain ympäriinsä