Uudet miss Suomi finalistit on valittu .

Onko mielipiteitä heistä kauniita nuoria naisia.Epäilys kuitenkin ,että ei maailmanluokan veroisia,missä luuraa tosi kauniit?
5128
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kuulemma Martina on mukana.

Äänestä

Kaikki ovat niin tavallisen näköisiä, että koko kisat vois lopettaa jo.

Äänestä
  • No on kyllä taviksia,ehkä tuo Emmi olis paras noista.

    Äänestä

Joko finaaliin päässeet on valittu?

Äänestä

Tavis sieviä nuoria naisia, ei missiainesta. Suomen missihän tuolla valitaan, mutta se siitä. Jonnekin maailmalle lähtee myös "edustamaan", ei kahdenkymmenen parhaan joukkoon. Mutta pääseehän tytteli käymään maailmanmissikisoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko mielipiteitä heistä kauniita nuoria naisia.Epäilys kuitenkin ,että ei maailmanluokan veroisia,missä luuraa tosi kauniit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu