Miksi mulla on niin iso ego?

Ettei vaan johtuis siitä, että on iso penetraatioväline?
21354
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Ego = suuret luulot itsestään ja harhaluulot omasta tärkeydestä ja merkityksestä maailmassa. Ihan yhtä surkea ja säälittävä olet kuin kaikki muutkin.

Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    https://fi.m.wikipedia.org/wiki/Minä_(ego) siitä hieman sivistystä sitä tarvitsevalle!

    Siinä taas yksi joka kuvittelee omalla mielipiteellään olevan suurtakin merkitystä ja "sivistämisellään". Olet ihan yhtä turha ja tarpeeton kuin kaikki muutkin.

    Äänestä

  • Palstan sanaselvittäjä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Palstan sanaselvittäjä

    Ovatko sinun mielipiteesi toisista palstalaisista jonkin arvoisia? Minusta eivät. Etkä sinä ylipäätään ole kuin tavallinen kakkapylly muiden joukossa. Keskinkeetaisuuden ruumiillistuma.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Siinä taas yksi joka kuvittelee omalla mielipiteellään olevan suurtakin merkitystä ja "sivistämisellään". Olet ihan yhtä turha ja tarpeeton kuin kaikki muutkin.

    Niin, onhan tää anonyyminä kommentointi vähän tämmöstä tuuleen huutelua. Mut kuitenkin, omaan tylsyyteeni ajattelin avittaa kanssaihmistä tarjoamalla suoran linkin Wikipedian artikkeliin egosta, kun niin väärä tuo käsitys egosta hänellä (sinulla?) vaikutti olevan.

    Mutta kiitos kuitenkin, et jaksoit huomauttaa ilmeisen!

    Äänestä

Sulla on äärimmäisen huono itsetunto. Yrität tuoda muita samalle tasolle.

Äänestä

Vai onko sulla vaan iso per se? 🤔

Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niinhän toi aloittaja väittää! Miksi toistit sen aivopierun?

    https://fi.wikipedia.org/wiki/Per_se

    Hyvin taitaa psykologista kiusaamista. Somessa nähnyt joskus samanlaista. En vastaa tuolla vaan vastaan jollekin joka vastasi sille ja ojennan vähän sitä kenelle en vastaa. Kiusaajat osaa. sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hyvin taitaa psykologista kiusaamista. Somessa nähnyt joskus samanlaista. En vastaa tuolla vaan vastaan jollekin joka vastasi sille ja ojennan vähän sitä kenelle en vastaa. Kiusaajat osaa. sivusta

    *taitaa=taitavaa*

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    *taitaa=taitavaa*

    Taitaa=osata
    Taitava=pätevä

    Äänestä

Onhan se surullista, jos itsetuntosi on penlksen varassa.

Äänestä
  • Nojaa. Ainakaan ei tartte miettiä kurpsahtamista, ja jopa erektiohäiriöihin löytyy lääkkeet. Eikä arvo heilahtele maailmanmarkkinoiden mukana, jos itse osaa arvostaa. Tietää, että on ainakin jotain pysyviä avuja, eikä tarvi kompensoida turhia.

    Äänestä

Se on jo hyvä kun tietää ja tunnistaa että on ego. Sitten sitä voi muokata ja hallita.

Äänestä

Ne joiden kanssa olen sekstaillut ja jotka ovat puhuneet suureen ääneen elimensä koosta, omaavat yleensä tavallisen 13-15 cm:n falloksen. Ne jotka taas eivät pidä elimestänsä isoa metelia, niin sieltä yleensä sitten löytyykin 18-20 cm:n vonkale. Ja vaikka se koko nyt ei oo se tärkein asia, niin kyllä sitä isoa melaa mielellään ottaa ruumiinaukkoihinsa.

Äänestä
  • Näinhän se yleensä menee.
    Itse tykkään antaa 19cm fallostani (varren juuresta mitattuna) tasapuolisesti kaikille naisille, mut joillekin se on liikaa.

    Äänestä

Mikä ihmeen kastraatioväline

Äänestä

Varvin päälle pääsiäisyöstä?

Äänestä

Itseluottamus eli ego on biologinen ominaisuus, jonka suuruus johtuu geenialleeleista, jotka on sattunut perimään. Populaation tasolla keskimäärin optimi, mutta yksilötasolla hyvinkin erikokoinen.

Henkilö, jolla on suuri penis saattaa lukea senkin hienoksi asiaksi, mutta jos ego on keskimääräisen kokoinen, tuskin kiinnittää siihen huomiota, korkeintaan toteaa. 🌹👀

Äänestä

Sillä on enemmän merkitystä, miten sitä käytät. Iso vehje havermmin pysyy jäykkänä hyvin, kun tarvii niin paljon verta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ettei vaan johtuis siitä, että on iso penetraatioväline?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu