Sumuvalojen jälkiasennus corolla e12

Onko kukaan asennellut e12 corollaan sumuvaloja jälkikäteen kun sinne puskurin taakse tulee piuhat mutta niihin ei virtaa niin onko siellä jossain puuttuva rele tms.
1152
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

joo on siellä puuttuva rele ja muistaakseni siellä on myös puuttuva sulake.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Onko kukaan asennellut e12 corollaan sumuvaloja jälkikäteen kun sinne puskurin taakse tulee piuhat mutta niihin ei virtaa niin onko siellä jossain puuttuva rele tms.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu