Vaimo kävi äskettäin saunassa ja jätti likaiset pikkarit pyykkikoneeseen odottamaan pesua. Lainasin ne sieltä ja aion nuuhkia ja nuolla niitä tänään runkatessani. päästän lopuksi spermat siihen ihanan tuhruiseen haarapalaan... Onko muita pikkarirunkkareita ?? Oma XL vaimoni on 47 vuotias tuoksupillu :)
Vaimon pikkuhousut
13
3058
Vastaukset
- Anonyymi
On toki. Minä nuuhkin ja runkkaan anopin alushousuja. Mistään pikkareista ei tosin ole kyse, ovat kuitenkin kokoa 46-48, mallista riippuen. Anopin alushousuissa on aina hyvät aromit, koska hän ei käytä pikkuhousunsuojia. Karvainen pillu on aina suorassa kosketuksessa alushousuihin. Anoppi on rehevä 59 vuotias.
- Anonyymi
Vaimoni riisuu pikkarit ja hieroo niitä kasvoilleni sekä laittaa pillun kohdan suuhuni. Tietäö et kiihotun pöksyistä, sekä hänen että hänen kavereiden. M50
Mutsin, serkkujen, muijakavereiden, kavereiden vaimojen ...
Erilaisia pöksyjä, tahroja, pillujen tuoksuja sekä lasteittain spermaa pöksyihin.- Anonyymi
Kyllä minäkin nuuskin pikkarreita.
Hieron kostetuilla pikkareilla kaluani ja lasken spermat niihin.Tuntuu tosi mukavalta olo tila sen jälkeen. - Anonyymi
Löytyykö asiasta oikeasti kiinnostuneita miehiä 013a? Olisi kiva runkkailla toistemme vaimojen pikkareihin kimpassa pornoa katsellen.
- Anonyymi
Meillä vaimo ottaa usein ihanat pitsiset pikkarinsa ja hyväilee niillä minua sekä kietoo ne kaluni ympärillä ja runkkaa niillä. Upeeta ja kiihottaa minua..
Pukuhuoneisiin unohtuneita naisten uimapukuja tulee nuuhkittua ja hieroa limaista terskaa haaraan niin kauan että spermat ryöpsähtää ... vielä kivempi on laskea lastit siihen haarataskuun ja jättää kuivumaan.
- Anonyymi
Kuullostas aika hyvälle vaimosi pikkarit
- Anonyymi
Oon käynyt naapurini vanhan rouvan (64v) pöksyt muutaman kerran sotkemassa spermalla.
- Anonyymi
Itse haistelen naisten pikksreita. Hieron niillä kaluani. Kunnes saan laskettua spermat pikkareihin.
- Anonyymi
Naisystävän pikkarit just kiedottu kalun ympäri. Tekee hyvää.
- Anonyymi
Kyllä kun saa naisten pikkarit kalun ympärille ja saa laskettua mällit pikkareihin. Kyllä tee mukavaa.Itsekin kiedon usein kosteat pikkarit kaluni ympärille ja lasken spermat niihin.Kyllä tuntuu todella mahtavalta olotila sen jälkeen.
Ketjusta on poistettu 35 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Päivän Sanna: Nvidia sijoittaa miljardi dollaria Nokian osakkeisiin
Nvidia merkitsee osakkeet 6,01 Yhdysvaltain dollarin osakekohtaisella merkintähinnalla tavanomaisten toteutumisehtojen t535520Palkansaajilta kupattiin 27,5 mrd euroa työeläkkeisiin
Jo pelkän himmelin toimintakulut olivat 400 miljoonaa euroa, jolla olisi mukavasti tuottanut myös sote-palveluja hyvinvo943408Suomessa Pohjoismaiden tyhmimmät demarit......aijaijai..
Lasse Lehtinen sanoo suoraan, että Ruotsissa on fiksummat demarit kuin Suomessa. Ja Tampereella fiksummat demut kuin Hel453309Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"
Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L762487SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa
SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral582372Nepotismi jytkyttää porvaristossa
Taas uutisoidaan, että useampi perussuomalainen kansanedustaja on palkannut oman perheenjäsenensä eduskunta-avustajaksi751887Persut palkkaavat verorahoilla
avustajikseen lapsiaan ja naisystäviään. Juuso on palkannut avustajakseen oman poikansa. Hänen koulutustaustastaan ei2991705Anteeksi T
Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa71126Ville Rajainmäki, 25, omaishoitaja
Hän on 65 eläkeikääntyneen avustajana 24/7 Kerrankin omaishoitajaa arvostetaan ja maksetaan asiaankuuluvaa, 3000€, pal231102- 100957