Olen varattu

Olen onnellisesti varattu
889
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

No voi vitalis teidän kanssa.

Äänestä

Ihan vapaasti saat olla varattu tai mitä vaan ei haittaa. Onnellinen et oo se on varmaa, kun täällä kirjoitat noin.

Äänestä

No sehän on vaan hienoa. Ehkä minäkin vielä joku kaunis päivä.

Äänestä
  • Syö pas ka

    Äänestä

Varattu objekti

Äänestä

Kyllä se siitä viel muuttuu, tiedät itsekin.

Äänestä
  • Kenelle mahdat kommunikoida?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Kenelle mahdat kommunikoida?

    Ei ainakaan sinulle täydelliselle rakastavaiselle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Olen onnellisesti varattu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu