Olin tänään pihlajansaaren nakurannalla pelkissä sukkiksissa ja meikeissä. Vakiporukka siinä laiturinvietessä haukkui kovaanääneen. Itse näyttävät kamalilta läskeineen. T. Pena 59v tyttöilijä
Vastaukset 10
- Anonyymi
Pena älä välitä ole oma itsesi ja sukkikset vaan pois meikissä vaan olet
t. transmummo - Anonyymi
Kyllä trasuijoilla mummottelijoilla ym. tulisi olla älyä ja tilanne tajua missä voi ja on sopivaa transuilla!
Tekee itselleen ja muille vastaaville huonoa mainetta ja imagoa jos kuten tässä selviää kun
NAKU-rannalle PUKEUTUU TRANSUILLEN NAISEN ASUIHIN JA. JOPA - A L A S T O N R A N N A L L E!?
Mutta jos henkilöllä ei tilanne- tai muuta älyä ole kai häntä täytyy kohdella sen mukaan ettei ole kaikki kohdallaan? "Ymmärryksellä" siis eikä pilkalla! Luulisi tälläkin tyypillä olidi muita paikkoja toteuttaa itseään ja huomion tyydyttämisen tarvettaan!? - Anonyymi
Oltiin viikko Helsingissä. Tuli 4 kertaa käytyä pihlajansaaressa. Ällöttävää se se vakiporukka. Kyttää jokaista tulijas ja arvostelee.
Yhdellä miehellä pyörii pää kuin pöllöllä. Ja yksi pari nussii siellä. Oksettavaa käytöstä. Sitten nämä vakiporukat kehtavat viellä puhua kuka tekimitäkin.
Terv. Asuntoauto pari- Anonyymi
Nussiiko? Ainakin runkkareita on siellä esiintynyt. Siitä oli kerran Hesarissa. Joku ulkomaalainen nainen sai tarpeeksi Pihliksestä.
- Anonyymi
Savottamiesten vika se on
- Anonyymi
Nude- rannat tulisi päivittää niin että ne pääasiassa palvelisi alastonrannan yms. tarkoitusta! Nakuilu ei ole seksiorgioita ja muuta häiritsevää käytöstä varten!
Pihlajasaaren kallioden ja pusikoiden villi meno on homojen käytöksen takia myös varsin ikäviä henkilöille joilla tarkoitus olisi viihtyä ja nauttia rauhasta ja auringosta "pääasiassa"!
Tiedetään alueella liikkuu myös sivillipoliiseja, kun juuri tuo epäsiveellisyys on yleisillä myös nakurannat kuuluvat siihen, ovat lisääntuneet!
Jos yleisellä rannalla ym. käyttäytyy häiritsevästi myös mahd. kuvaten tai epäsiveelliseati ( naimalla ja runkaten) yms. on virjavaltaa kutsuttava paikalle ehdoitta!
🔞 🚷 ⚠️- Anonyymi
Nimenomaan olen itse joutunut paikalle soittamaan sinivuokot kun joku sairas pervo kyttäsi lapsiani puskassa ja samalla vesteli händyyn
Se on nakuranta = ollaan nakuna ei vaatteita
- Anonyymi
Siellä ja muillakin nakurannoilla pitäisi maata paikallaan silmät kiinni. Myöskin puhumista tulee välttää.
T. Asuntoautolla suomen nakurantoja kiertävä tarkkailija pari. - Anonyymi
Voiko 59-vuotias karvainen ukko esittää "tyttöä" jos mummoilukin voi olla vaikeaa eli "haastavaa" ties vaikka miten sen tekee amatöörinä !?
Ja vielä nakurannalle, auta Armias tuota ihmispoloa löytämään tiensä loppuaan kohti ennen kuin mitään ikävää tapahtuu missä esiintyykin!
Ehdotan esiinny joulupukkina!
Ketjusta on poistettu 30 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 143975
Jasmin Vähäkangas valehtelee kolumnissaan. Hän ei ole "taaperon" äiti.
Lapsi ei taaperra. Vielä seurakunnan lehdessä valehtelee noin?105916Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha108875- 62792
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät62696Hyvää yötä
Ikuinen kohtalo, sydänystävä, rakkauteni♥️.. kumpa olisimme saaneet elämältä mahdollisuuden!27642- 155541
Missähän pöytäkirja viipyy, taas?
Hallituksen kokouksessa oli eilen mielenkiintoisia asioita käsiteltävänä. Pöytäkirja on ollut yleensä saman iltana luett44535PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.49517- 42499