Joko Heidin taustat on tutkittu.
Viljanen SDP
Anonyymi
151656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ei tartte.. se on demari.
Tai Tähdenlento...
On tutkittu, todettu että on tällä hetkellä suomen rehellisin kansanedustaja. Koskela taas on tutkitusti suomen hurskain kansanedustaja tuomikapitulin päätöksellä.
Ostiko pojalle uuden vasaran ja puukon.
ei vaan alibin olla muualla
Hiacee uudet iskarit
Onko Heidi Iso Eero Heinäluoma kiva?
Paikkakuntalainen nainen totesi hyvin että Viljaselle on noussut pissa päähän.
Vertasi esim Kaukoon joka oli kansan mies loppuun asti.
Tämä hempukka voisi miettiä sitä toista kauttansa vielä tarkemmin.
Viljanen menee helposti uudelle kaudelle,Koskelalle voi tehdä tiukkaa varsinkin jos Uudentalon Mikko lähtee kepun ehdokkaaksi. Kaukon kansanmiesmäisyys oli teeskentelyä imarteli tietysti joitakin herkkäuskoisia kun tunsivat olevansa melkein kansanedustajan kavereita.Kauko oli kyllä pelimies se on pakko myöntää.
Kauko sai kankaanpäähän hoidettua asioita esim kuntsarin, mitäs viljanen on nyt saanut tehtyä kun ei ole mitään missään lukenut?
Ei sitä Kake yksin saanut sinne. Piti olla lauma muita kepuja mukana varastamassa se Loimaalta sinne. Se oli jo päätetty antaa Loimijoen varteen, mutta varsinaissuomen kokoomus lipesi Kanervan, Perhon ja Kivirannan kanssa kepun taakse, kun oli tulossa ajatus kokkare-maalaisliitto hallitus. Lohduksi Loimaa sai Sarkan, joka ei juuri työllistä, ei kannata, eikä ole kunnon museo, vaikka sellaisena mainostetaan verorahoilla helvetisti!
Niin tai näin tänne se tuli...
juu tutkin myös alustat ja peitteet
no niissä oli 20 vuotta sitten tutkittavaa ... nyt on mitä on!
Koska Viljanen aloittaa vaalikampanjan kevään vaaleihin?
Vaalipäällikkö Reissu-Pave on jo sen aloittanut.