Rakkaudella sinulle parrakas mies

991
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kahvituksen paikka

Äänestä
  • Olen sen velkaa, olet valvonut taas takiani.

    Äänestä

  • Sinä niin tunnet minut😍🥰😉 - kahvinarkkari

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sinä niin tunnet minut😍🥰😉 - kahvinarkkari

    Niin tunnen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin tunnen.

    Se olis kahvitauko - misäs sitä kahviteltas?

    Äänestä

Kahviteltas otinkin jäzkin kun aurinko näyttäytyi.
-townsquare-

Äänestä
  • Jätski kertyy vyöterölle😆.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://youtu.be/9orWovf1psI

Nuku hyvin❤

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu