annetaan rotta

5 kk:n ikäinen uros. Asialla kiire, lopetusuhan alla. Rotta Jyväskylässä. Ei tule toimeen muiden urosten kanssa.

[email protected]
2263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eli en voi rottaa ottaa kun jo kolme on ennestään ja veljellä jo nyt allergiaa (pientä ei vakavaa) mutta miksi rottasi lopettattaisiin!? Älä lopeta kodin hakua ennen kuin on ihan pakko!!! Noin nuori rotta ansaitsee elää! Et voi lopettaa sen elämää jonka se ansaitsee elää!!! =( En hauku siis sanon vain että älä vaan lopeta kodin etsimistä! =)

Äänestä
  • Rotalla on jo uusi koti. ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


enuli13 kirjoitti:

5 kk:n ikäinen uros. Asialla kiire, lopetusuhan alla. Rotta Jyväskylässä. Ei tule toimeen muiden urosten kanssa.

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu