Eräs ihana rouva, nyt jo edesmennyt, (liikenneonnettomuus) tarjosi yllättävän nautinnon vuosia sitten. Luulin että hän ottaa polvillaan jalkovälissä ihan suihin. Mutta kun pallien imemisen jälkeen suunta olikin peppua kohden ja sukkela kieli teki tutkimustaan. Sain kyllä elämäni kyytiä. Miten teillä rimming kokemuksia?
Yllätyin rimmingistä
11
2863
Vastaukset
- Anonyymi
Se on upeeta!! Siinä kun on kontallaan ja vaimo takana puristelee pakaroita ja nuolee antaumuksella pyllyreikää, kalu kyllä kovettuu
- Anonyymi
joo ei tarvi ees käsin koskee on niin herkkä alue ainakin itellä
- Anonyymi
Aivan parasta, palleista kieli vaeltaa reikää kohti nuollen saa kalun kivikovaksi.
Molemmin puolin nuoleminen nostaa kiihkon uusiin fääreihin. - Anonyymi
yks vanhempi rouva nuoli mun peppuu olin kova kuin kivi haki vielä sauvan pani lujaa tulin huutaen
- Anonyymi
on ihan upeita orkkuja vanhemmat naiset tietää mitä tehdä
- Anonyymi
minä kans tunnen yhden vanhemman rouvan tykkää aina leikkiä mun pepulla nuolee reikää savaa myös soittaa ensin käskeetulla peppu pestynä nykyään omistaa järeän straponin halus nähdä eka kerralla kun laukeen sauvalla rietas rouva meillä yhdessä kivaa
Joskus saanut kanssa nauttia hyvästä rimmingistä.. kyllähän kyrpä on kivikovana sen jälkeen
- Anonyymi
mulla ainakin tuli kun oli kieli syvällä pepussa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mulla ainakin tuli kun oli kieli syvällä pepussa
siinä on jotain irstasta nam
- Anonyymi
mahtava kokemus tulin aika nopeesti
- Anonyymi
ex-tyttis nuorempana tykkäs kaikesta peppuleikeissä sormetusesta sauva leikeistä kerran sormella leikkiessäni nuoli koko reiän työnsinkielen sisälle sai orkun käänsi minut kontilleni nuolipeppuni ja kieltä niin pitkälle kun sai sen jälkeen ratsasti päälläni laittoi vibran peppuun syvälle tulin aivan huutamalla
Ketjusta on poistettu 49 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1277148Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1234944L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa664286TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a153463Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu7242271Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2811718- 671475
Mistä se kertoo
Näin miehen pitkästä aikaa. Samantien iski sellainen paineen tunne rintaan, sitä ei ole ollut vuosiin. Ja nyt olen siitä221466Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja581438Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j581394