kuinka paljon henkilökuntaa kannattaa palkata??,,esim markkinoijia(onko hyötyä jos palkkaa sen maksi määrän)???entä paraneeko pelaajat paljokin nopeampaa jos ne ovat loukkaantuneita ja palkkaa lääkäreitä lisää??
henkilökunnasta
henkka
4484
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
http://hem.bredband.net/thomasakerdahl/skador.htm
ei kai noita lääkäreitäkään kannatta toi kymmenen olla? menee liksaa helvetisti. Mikä olis jengin mielestä sopiva määrä?
Riippuu tietenkin kuinka monta loukkaantunutta ja kuinka pitkäksi aikaan ja kuinka tärkeä mies on kyseessä. Itse pidän yleensä max. 3
Ehdottomasti 10 lääkäriä, jos on vähänkään tärkeämpi kaveri ja haluat sen parantuvan. Muuten kestää todella kauan. Ja vanhemmilla pelaajilla kestää kauan vaikka olisikin nuo kymmenen lääkäriä. Missään henkilöstöryhmässä ei kuitenkaan saa olla enempää kymmentä, muuten menee treeni.