"haluan perheen ja läsnäolevan miehen"
Sofian elämä ei etene
Anonyymi
1963
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Nelikymppinen Sofia ei tule perhettä enää saamaan. Läsnäolevan miehen sentään saattaa vielä löytää, mikäli on valmis tyytymään pienituloiseen duunariin. Rikkaille miehille Sofia on jo liian iäkäs.
Reppana tanssii naisten kanssa,kun eivät saaneet mies seuraa edes videon pätkään kuvattavaksi.😝.
Rappari muurari maalari,kyllä niillä yhden muijan pitää tyytyväisenä kotona.
Ikää vaan tulee nopeasti jos ajattelee tehdä lapsia,on jo 3 vuoden päästä 35 vuotias.Mitä vanhempi ensi synnyttäjä on aina vaara saada autistinen lapsi esimerkiksi.
Onks jo Stefan tuonut videoihinsa uuden nais ystävänsä, vai haluaako häntä suojella julkkis kiroukselta.?
Höpö höpö. Soffi on Steffun oma kultsu.
Voi säälin sua, haluaisit niin et he olisivat yhdessä, ei vain aina se rakkaus onnistu vaikka sitä itse ja toisetkin niin kovasti haluaisi.💔.
Oli vielä kuvannut poreallasta puolen yön jälkeen laivalla, voi olla jo Sofialla uusi mies ei vain halua heti sitä tuoda julkisuuteen.
Millainen henkilö haluaisi et Sofia olisi noin sekopään ja rikolisen miehen kanssa. ?
Höpö höpö. Hänhän itse niin kiihkeästi halusi miehen omakseen. Kyllä hän tiesi miehen 'heikkoudet' ja vahvuudet. Sitä saa mitä tilaa.
Kuule Sofia ja Stefu roikkuu toisissaan, se on totta, muutta syyt siihen on molemmilla erilaiset. Odotelkaa nyt vain rauhassa, koska "tuotanto" antaa yhteenpalaamiselle oikean hetken.
Ensinhän pitäisi muutamavuosi tutustua että näkee mikä on mies miehiään . Sen jälkeen häät ja lapsia
Joo . Ikää on jo niin paljon että eiköhän jää jo tollaset haihattelut väliin
Katie Pricellä on vammainen lapsi.
Kaksi samanlaista rikolista ne sopii oikein hyvin yhteen. 😎😎.
Kuule Stefu ei huoli Sofiaa takaisin, vaikka tuotanto antaisi niitä oikeita hetkiä viikoittain.
Oli ihanan tunnelmallinen kuva, kelle vaan kelvannut olisi. Pimenevä yö ja kaupungin valot . Poreamme ja siinä hyvää kuoharii niin ai että. Katteeks käy.
Haluukohan Sofia. Pääsi huonosta suhteesta eroon.
Mutanttikilpikonnaa voi imettää silikooneilla
Pakon edessä kyllä Stefan kelpaa,koska ikä painaa ja uutta elättäjää ja vuokran maksaja on vielä hakusessa.