Kertoo paljon nämä txtit

Anonyymi

Teidän miesten pään sisällöstä. Harmi.
Aika sairaita. Ei ihme että naiset on ennemmin yksin.

18

131

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei oo kyllä kaikki tekstit kovin rapiaa luettavaa

    • Anonyymi

      Juuri nii, ei sit kiinnosta pätkääkään. Hetken huveja niistä saa, se riittää.

    • Anonyymi

      Ihana nainen on yksin vain koska haluaa yhden ainoan miehen. Onhan katkeruuskin syy olla yksin joillain. Katkeruus miehiin tai katkeruus naisiin. Ei kannata omaksua ihmisten katkeria mielipiteitä. Ne oikeasti tarttuu. Feminismi on pitkälti katkeruuden ja kateuden ajama liike esimerkiksi. Samoin MGTOW tai BLM. Kaikista tuollaisista on hyvä pysyä kaukana.

    • Anonyymi

      Sinäkö olet kasvanut katsellen Kauniita ja rohkeita? Moni nainen on niistä saanut miehen mallin ja vääristyneen?

    • Tälläisen kakkapalstan perusteella kannattaakin tuomita koko miessuku. Muutama mopopoika trollaa ja vedättää jengiä jutuillaan anonyyminä. Täältä harvemmin mitään järkevää löytää.

      • Anonyymi

        Hyvä kommentti!


    • Anonyymi

      Sama pätee teihin naisiin. Ulisette päivät pitkät miten hirveitä miehet on. Hankkikaa joku harrastus, joka vie aikanne, niin ei tarvii jauhaa tuota samaa paskaa jokaisena päivänä. Jookosta joo?

    • Anonyymi

      Totta på totta, tyttö!

      Parisuhteen päättymiseen pettynyt nainen yritti ajaa entisen puolisonsa yli – Ehdollinen vankeustuomio

      Nainen oli sanonut törmäyksen jälkeen ex-kumppanilleen, että jos hän ei saa olla tämän kanssa, ei kukaan muukaan saa ja että hän istuu mieluummin vankilassa.

      https://www.hs.fi/kaupunki/art-2000008928029.html

      T. juu, ehdollista toki :D :D :D

      • Anonyymi

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Joo palstan perusteella kukaan mies ei oi tarpeeks hyvä mulle

      • Anonyymi

        Ei varmasti kukaan mies ole yhtä kilipää.


    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Kyllähän täällä aika masentavaa settiä on. Naisvihaa, ikärasismia, kiusaamista... 👵

    • Anonyymi

      Samoin joillakin naisiksi itseään kutsuvilla tyttösilläjitla mielistelee täällä miehiä, jakamalla yksityistä tietoa jopa kolmansista osapuolista joiden elämä ei kuulu millään tavalla heille.
      Narsismia ja huomionhakuisuutta, moraalitonta...nämä liittyy hyvin usein yhteen näiden mielisteilijöiden osalta.

    • Anonyymi

      Aloittaja on hyvä ja ottaa silmän käteensä! Palsta on täynnä naisten kirjoituksia.

    • Anonyymi

      No ei se niin vaikeaa ole. Kuitenkin jos haluat ladata artistin ja valokuvaus rajoitettu takuu on voimassa kolme arkipäivää ja minä en muistanut ottaa huomioon että tämä nimenomainenkin on myös se että he eivät

    • Anonyymi

      Aina voi loistaa 😀, jos ei muulla niin tyhmyydellään 😎

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      230
      4136
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      112
      2611
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2335
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      112
      1372
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      76
      1059
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      933
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      916
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      911
    Aihe