AURAUSKULMAN SÄÄTÖ?

missä on Oulussa edullisnta teettää 4 pyörä aurauskulma säätö?? paljon maksaa?
57610
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Alppilassa Teräsrenkaassa

Äänestä

Vianorissa, mutta siellä kannattaa käydä vasta talvella, kun silloin on lunta...

Äänestä
  • nuo kuuluu säätää, on ne niin helppoja pikkujuttuja.

    Äänestä

  • mar44u kirjoitti:

    nuo kuuluu säätää, on ne niin helppoja pikkujuttuja.

    Jossain Citroenin romussa on ihan sama miten ne säätää ku kuitenki vääntyvät kieroon...

    Äänestä

Esson talossa toimiva Paulin Huoltopesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiissi kirjoitti:

missä on Oulussa edullisnta teettää 4 pyörä aurauskulma säätö?? paljon maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu