Nyt kun pitkästä aikaa oon taas Suomessa ja tuli katottua tänään telkkarista jotain ohjelmaa missä Heta Hyttinen haastatteli erästä muusikkoa...niin tuli mieleen kysymys että onko kyseinen nainen raskaana, lihonu mielettömästi jyrkin ajoista vai onko hän ottanu silikoonit rintoihin?
Heta Hyttinen
8
6146
Vastaukset
- mä
todellakin...toi hyttinen
- ARSKA
HETA ON KAUNIS MIMMI
- Hannu
ARSKA kirjoitti:
HETA ON KAUNIS MIMMI
Ottaisin muijakseni heti jos vain kiinni saisin=)
- arvosteleville!
Heta Hyttinen on haastattelemassa ihmisiä, (ja ihan hyvä siinä)eikä näyttämässä itseään! Missikisat on ihan erikseen!!!!!!!!!!!!
- minä
Eivät kaikki televisiotyötä tekevät ole siellä näyttämässä itseään! Joillekin se todella on vaan työtä!!
- peppi
Ei oo raskaana. Olutvatsa sillä oli ainakin kun oli nakuna saunassa Saari-ohjelmassa. Siis läskimakkarat roikkui lanteilla.
- madkö?
Hetahan on vähän helkkarin hyvännäkönen tyttö!
- tylsä
Hankkikaa ihmiset oikeasti itsellenne elämä! Ruvetkaapa vaikka harrastamaan jotain missä voitte käyttää päätänne. Ei tarvitse silloin kytätä toisten tekemisiä ja ulkonäköä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?921846- 851292
- 1101133
- 761017
- 111952
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘57853- 36772
- 47771
Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis48731- 33693