Rajan avaaminen

Se on varaosaliikkeet sen jälkeen tyhjiksi ostetut.
252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eikä vain ne kenellä on rahaa tyhjenee kaupatkin
Sodasta perillä olevat nuoret miehet tulevat karkuu
ettei tarvi lähteä sotimaan ja varmasti muitakin sotaa
karkuun lähteviä tulee.Ja korona tilastot tulevat nousemaan
huommattavasti.Niin jos pääseevät tulemaan

Äänestä

Bisnes on bisnestä, kunhan ei huoli ruplia maksuksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Se on varaosaliikkeet sen jälkeen tyhjiksi ostetut.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu