Smokki kiepistä

Oisko tarjolla kierrätyskeskus kiepissä miesten pukuja niin arkeen kuin juhlaan. Kiinnostaisi smokki. Materiaali pitää olla laadukas ja hinta edullinen ja väri valkoinen tai musta. Puhtaudessa ei niin väliä kun järvi, mattoharja ja tolua löytyy.
4907
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Löytyy jos vaan rahat riittää

Äänestä

Onks+100%+puuvilla+materiaalia?

Äänestä

Oon vääntänyt pökäleen jokaisen kiepissä olevan smokin taskuun

Äänestä

Siinä tapauksessa nyt syöt joka pökäleen!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Oisko tarjolla kierrätyskeskus kiepissä miesten pukuja niin arkeen kuin juhlaan. Kiinnostaisi smokki. Materiaali pitää olla laadukas ja hinta edullinen ja väri valkoinen tai musta. Puhtaudessa ei niin väliä kun järvi, mattoharja ja tolua löytyy.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu