The Yard hostel

Anonyymi

Onko kokemuksia Helsingin majoituksista? tämä yksi on saanut kansainvälistäkin huomiota ikävää kylläkin. Kun tutustuin myös tuohon Helsinki Apartmentsiin niin akkojen touhut haisee kyllä kauas. Ei kukaan maksa 1600 euroa viikossa 800 euron arvoisesta luukusta. Ellei ole venäläinen varas tai virolainen paritusrinki.

https://medium.com/@hansen.noah/the-yard-18081714bcdd

5

494

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sellainen tytär minkälainen äiti. Ryöstää kuukauden asumisesta seitsemän tuhatta euroa vaikka kämpän normi on tonnin egee kuussa Näitä kiskontaa harjoittavia piilohotelleja käryää jo muuten nykyään jatkuvasti

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/e48375be-7836-4bcb-8dd3-9a4c3808538b

      Tehkää tuosta norskin palautteesta laajempi näkyvyys suomeksi että suomalaiset lomailijat osaavat olla varuillaan

    • Anonyymi

      Tsekatkaas. Ovatko pumpanneet Business Finlandin likaista rahaa huijauksilleen. Saadaan tästä aiheesta todella mehevä artikkeli silloin.

      • Anonyymi

        Lypsivät tukiaisia Business Finlandilta ja laajensivat espanjaan rötöstelemään samanlaisia huijauksia. Tehkääs jo ilmoja politzeille pliis


    • Anonyymi

      Välttäkää tätä kyseistä hotellia. Luteita ja täitä tuli jäi meidänkin perheen lasten päihin kun oltiin siellä pari yötä. Kaiken lisäksi autostamme oli niiden "turvalliseksi" mainitsemassaan parkkipaikassa rikottu molemmat peilit yön aikana.

      Lukekaa ihmiset lisää tästä:

      https://keskustelu.suomi24.fi/t/18769465/sellainen-tytar-millainen-aiti

    • Anonyymi

      Väärentävät itsestään yksi kaunista kymmenen hyvää keksittyä mainoslausetta ja mainostavat itseään "suomen parhaimpana hostellina". Eikö markkinointia valvovan viranomaisen täytyisi puuttua jo tuohon valheeseen. The Yard Hostel ei todellakaan ole "Suomen paras" hostelli. HUH* mitä lukee oikeita asiakaspalautteita niin täitä ja punkkeja petivaatteista matkustajille rikottuja autonpeilejä ja jatkuvia tappeluita koko paikassa. Kiertäkää kaukaa tämä epäluotettava Sonkamoitten hotelli.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      102
      4497
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      382
      1257
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      186
      1052
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      109
      1032
    5. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      85
      921
    6. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      901
    7. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      891
    8. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      856
    9. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      11
      852
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      826
    Aihe