Onko Juuassa spermapankkia? Haluaisin tehdä talletuksen ja mahdollisesti alkaa sijoittamaan.
Spermapankki
38
904
Vastaukset
- Anonyymi
5 litraa on pienin talletus.
- Anonyymi
Mällisi alkaa kasvamaan korkoa aina kun joku siemmennetään. Mitä ennemmän mälläät sitä enemmän saat luottoa että isyytesi selviää ja pottina pennun elätys maksut. Varmaa kassa virtaa tililtäsi toiselle.
- Anonyymi
Oon säästöpossuun talletellut mutta se alkaa olla jo aika täysi. Pitäisi käydä tyhjentämässä se pankkiin.
- Anonyymi
Yleensä lypsykoneella imasevat.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yleensä lypsykoneella imasevat.
Menee vaan pankkiin ja veivaat mällit pankki virkailijan näpeille. Eiköhän ne mällit kulkeudu kolikkoseulaan.
- Anonyymi
Mulla aina on sen verran kiinteetä tavaraa että valuu säästöpossun seiniä pitkin ja kolikko reiästä ei pääse läpi.
- Anonyymi
Voiko s kaupan tiskille jättää mallit jos ei ole pankki auki
- Anonyymi
Kyllä voi
- Anonyymi
Veivasin soossit ottoautomaatin luukusta sisään mutta tilin saldo näyttää edelleen nollaa. Näkyykö ne viiveellä vai mistä on kyse?
- Anonyymi
9 kuukautta on viive ja sit saat kuitin tapahtumasta.
- Anonyymi
Sodan alkamisen jälkeen talletusten arvo on tippunut koska puolet siittiöistä on kuolleet.
- Anonyymi
Paljonko saa rahaa 25 litrasta siemeniä?.
- Anonyymi
Kiepissä mälli kilosta maksetaan 0,75 €/kg. Ehtona että mälli käsitelty puolikuivaksi.
- Anonyymi
Palkaksi sain sappi kivet.
- Anonyymi
2€ per ruikaus
- Anonyymi
Mites jos on tuhkamuna?
- Anonyymi
Ai pelkästään yksi ruikaus?
- Anonyymi
Puhdistettu tavara, ei mistä on demarit pois lingottu jopa 0,95c/ laaki!
- Anonyymi
En asu Juuassa ja luen joskus näitä kirjoituksia. On ihme porukkaa ja mitä ihmiset meinaa kun kirjoittavat tämmöistä. Olisi varmaan muutakin aihetta siellä hiljaisessa kunnassa kirjoitella
- Anonyymi
Tämä palsta on vain juukalaisille joten pysy poissa.
- Anonyymi
Kivekset liekeissä ja persekarvat kipinöiden on hyvä ja levollinen mieli.
- Anonyymi
Tyhjensin kivekseni vakuumi koneella. Siellä ne mällit muovi kalvon välissä pakkasessa palelee.
- Anonyymi
Paljonko tuo demarilinko vie litrahinnasta?
- Anonyymi
Nyt sitä on alettu tuomaan Afrikasta jotta geeniperimää saadaan muuttumaan. 60 vuoden päästä ABC munamartat ovat hieman eri näköisiä kuin nyt.
- Anonyymi
Juukalainen perimä on niin tiukassa ettei 6000 vuottakaan riitä. Asenne on oikea ulkopuolisia kohtaan.
- Anonyymi
Juukalainen oli Saksassa käymässä. Näki lastenvaunuissa istuvan tummaihoisen kikkarapää lapsen johon totesi, kaikkee se Saksalainen keksii
- Anonyymi
Mällit on heitetty ikkunalle jo vuosikymmeniä.
- Anonyymi
Parempi just noin niin ei tuo vesipäisyy lisäänny
- Anonyymi
Paljonko on vuosikorko spermatalletukselle?
- Anonyymi
Riippuu kysynnän ja tarjonnan suhteesta.
- Anonyymi
Parilalla paistettu ja postilaatikon välissä naarmuuntunut ja stringit välissä paleltuneet kivekset? Onko hävikkiä?
- Anonyymi
Tulevana jouluna joulupukin konttiin menee parila.
- Anonyymi
Demari-geehivapaata siementä saa vain erikoishinnalla!
- Anonyymi
Nurmekseen ja Lieksaan myydään kalleimpaan hintaan mälliä. Nurmeksessa ja Lieksassa homo prosentti on niin suuri että siellä ollaan sukupuuton partaalla kun ei oo luontaista lisääntymis mahdollisuutta.
- Anonyymi
Kieppiin kun tarjoat niin hintaan vaikuttaa runkkaukseen kulutettu aika, määrä (litraa) ja mällin laatu. Elikkä tarjoaja päättää hinnan.
- Anonyymi
Mitä vähemmän aikaa kuluu niin sitä muhkeampi on hinta. Sekunnissa jos suorittaa niin kuulemma saa 1000€ ja siitä alaspäin.
- Anonyymi
P.A.L.L.I.M.I.E.L.L.E
P.E.R.S.
P.I.L.L.U.A - Anonyymi
Pakastetilin avasin Juuan spermapankkiin. Pakastan spermaan ja myyn kun hinnat kohoaa.
Ehkä annetaan marsiin ja sillä siemennetään uusi ihmis yhdyskunta.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t1313787Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va201763Riikka Purra: "Kokoomus haluaa leikata pienituloisten etuuksista - Se ei meille käy"
Näin vakuutti persujen Purra edellisten eduskunta vaalien alla,. https://www.ku.fi/artikkeli/4910942-kun-uudessa-videos261608Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt3011435Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu191410Lindtmanin pääministeriys lähenee päivä päivältä
Suomen kansan kissanpäivät alkavat siitä hetkestä, kun presidentti Stubb on tehnyt nimityksen. Ainoastaan ylin tulodesi411330Tuntuuko sinusta mies
että olet jossain, mutta sydämessäsi haluat olla muualla. Suunnittelet kaikkea kivaa ja olet innolla mukana, mutta silti16994Kapiainen siviiliesimies, Herra suuri Herra
Sotilaana kyvytön, johtajana munaton ja kotona tossun alla. Se on upseerin uran tuen pää, seinään ajo. Mutta aina löytyy74978Väärä pää tutustumiseen
Mikä ihme on, että miehet haluavat ensimmäisenä sänkyyn? Onko nykyään niin helppo saada nainen peittojensa alle.. tai pä127944- 73848