Kun kopioi toisten ihmisten fb kirjoituksia omalle sivulleen, onko syynä pelkästään joku 7 vuoden takainen mielikuvitus kauna?
Mikä on ideana
Anonyymi
6130
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos et vieläkää oo hokannu, ni mie vastaan; tää on sitä suurta 2015 alkanutta SoMe sotaa mitä Imatran somekerma käy minuu vastaa 🥰
Miks sie alotit tuon sodan?
Pena.Luukkonen
15.07.2022 08:25
Nää kopiot on niitte ihmisten kirjotuksist, jotka tääl palstal alko kirjottaa vanhoje tainion ryhmien ihmisist paska. Ja osa sellasten, jotka kävi häiriköimäs miun sivul omil sekä feikkiprofiileil. Muutama niist on sellasii ihmisii , jotka halus miu facekaveriks mut ei sit halunnukkaa.
Yleisesti ottaen kaikki on sellasii jotka on kirjottanu vanhan tainion ryhmän asioist facebookin ryhmissä. Eli nää mitä mie kopioin on saanu tän iha ite aikasiks. Oliskoha aikoinaa kannattanu miettii vähä mitä kirjottaa.
Miks sie otat kopioita vaik niitä ei käy kukaa kattomassa?Vai siks jos siulla tulee poliisille joskus asiaa?
Nii miks?
Hah haa 😌🤗