Luolalan asuntomessu parkkipaikka

Uskaltaako sinne jättää auton kun kuitenkin siinä aika lähellä huonomaineisia lähiöitä joissa paljon tehty autovarkauksia?
7209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä uskaltaa sillä eikös se parkkipaikka ole vartioitu.

Äänestä
  • Eipä taida olla muuta vartiointia kuin pysäköintitarkastaja joka käy muutaman kerran päivässä.

    Äänestä

Nykyään on se harmillinen ilmiö, että monilla muillakin alueilla on autovarkauden tai ilkivallan riski olemassa.

Äänestä

En kyllä sinne autoa jättäisi. Orkonkatu ei oo kaukana.

Äänestä
  • Mikä tää Orkonkatu oikein on?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Mikä tää Orkonkatu oikein on?

    Sehän on Tammistossa,aika matka luonnonmaalle jos kävellen menee. Eikö bussit aja messujen kautta,luulis.

    Äänestä

Sama uli-uli jatkuu. Vedähän kisäksi mekko yllesi tällä kertaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Uskaltaako sinne jättää auton kun kuitenkin siinä aika lähellä huonomaineisia lähiöitä joissa paljon tehty autovarkauksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu