Xenon ballasti se hyvä on mikä?

Anonyymi

Kestävä syttyvä 35w häiriötön on mikä? Halogeenit on en muista polttimoa lienee H7 ehkä. Ei häikäise on varmaa tietoa mutta mikä ballasti? 55w hid kiinnostaa sillä valoa ei ole koskaan liikaa mutta hevosmiesten tietotoimisto osaa kertoa ettei ole hyviä polttimoita vaan nopeaa värjäytyviä heikkotehoisia ja lopputulos on 35w hyvän tasoa. Ai niin vw touran on auto ja 4kpl menee näitä päivän tekeviä ballasteja nyt on mutta kertokaa ostopaikka ja laadukas mutta kuitenkin ostettavissa työmiehen palkalla. Touranissa ei nyt huonopmmat valot ole muutenkaan ja mitään baareja en laita törröttämään.

4

157

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mene ensin kouluun opettelemaan kieltä ja oikeinkirjoitusta, se kannattaa.
      Muuten ei sinua ymmärrä kukaan mitä yrität selostaa.

      • Anonyymi

        Haista sinä nulikka vitttttu! Olen yli 50v ja kouluni käynyt.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Haista sinä nulikka vitttttu! Olen yli 50v ja kouluni käynyt.

        Aika hyvin on asiat unohtuneet, vai jäikö aikanaan kovin vaatimattomaksi menestys opinahjossa? Olet itse sinua vanhempi.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Aika hyvin on asiat unohtuneet, vai jäikö aikanaan kovin vaatimattomaksi menestys opinahjossa? Olet itse sinua vanhempi.

        "Aika hyvin on asiat unohtuneet, vai jäikö aikanaan kovin vaatimattomaksi menestys opinahjossa? Olet itse sinua vanhempi."

        Onko foorumissa tuo ensimmäinen kirjoitus ,esitettyyn kysymykseen mitään tietoa? Hyvälaatuinen ballasti.Niissä kun on eroja.
        Nyt kirjoittelet vain vittuiluja. Voitit!! en kykene sinun tasollesi olemalla noin ISO ääliö,onneksi olkoon voitoistasi ,kohtasin parempani, suuremman I-D-I-O-O-T- I -N !

        Ps "Olet itse sinua vanhempi." mielenkiintoinen pohdinta johon kannata sinun syventyä.

        PSS. En kirjoita tähän ketjuun enää sanaakaan joten voit jatkaa nyt kirjoittelua ja näsäviisauksiasi loputtomiin ,olet ÄÄLIÖ BUAHAHHAAAAAAA...


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      96
      8549
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      45
      4210
    3. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      102
      1936
    4. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      37
      1478
    5. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      24
      1450
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      34
      1189
    7. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      12
      1160
    8. Rakastuminenhan on psykoosi

      Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk
      Ikävä
      53
      877
    9. Olisinko mä voinut käsittää sut väärin

      Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt
      Ikävä
      31
      852
    10. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      29
      827
    Aihe