Hei! Sairastan syömishäiriötä ja nyt en ole pystynyt syömään 2 päivään. Asun nuorisokodissa, mutta en tiedä mitä pitäisi tehdä. Ohjaajia ei kiinnosta enkä toisaalta haluakaan osastolle. Vinkkejä kellään?
Vastaukset 4
- Anonyymi
vinkkejä mihin.Laihduttamiseen vai mihin?
- Anonyymi
Vinkkejä siihen mitä pitäisi tässä tilanteessa tehdä? Pelottaa liikaa osastolle joutuminen niin en uskalla kertoa ohjaajille koko totuutta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vinkkejä siihen mitä pitäisi tässä tilanteessa tehdä? Pelottaa liikaa osastolle joutuminen niin en uskalla kertoa ohjaajille koko totuutta.
Olisko syöminen se ratkaisu?
- Anonyymi
kirjoita vaikka lappu tai laita viestiä omistä syömisen kanssa olevista ongelmista ohjaajille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.382909- 102875
Orpo pelästyi, kun asiat tulivat ilmi ? Hallitus ei enää tuekaan Garden hanketta
Pääministerinä Orpo on vastuussa hallituksensa päätöksenteosta. Hallitus päätti avokätisestä tuesta hankkeelle, joka ei198695- 80670
- 70639
- 50635
- 66624
- 35614
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38609- 43571