Focuksen huollot?

Mitä olette maksaneet 15000 km:n huollosta eri
puolella Suomea ja onko jäänyt mitään
huoltokohteita tekemättä?
1429
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Stockalla maksoi Mondeon 15tkm huolto 820mk
varmaan samaa luokkaa toi Focuksenkin huolto.
En tiedä ihan tarkalleen tuliko kaikki tehty mitä
pitikin, mutta hyvin on auto pelannut ja jostain
syystä vielä pirteämpi, joka antaa aihetta
sellaiseen teoriaan että jotain säätöjäkin
tehdään eka huollon yhteydessä, sen verran
pirteämmin kone otti kierroksia yli 4500 vaikka
se aikaisemmin hyytyi suurin piirtein sen
jälkeen, olisikohan joku sisäänajoturva tai
jotain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


1.8 trend kirjoitti:

Mitä olette maksaneet 15000 km:n huollosta eri
puolella Suomea ja onko jäänyt mitään
huoltokohteita tekemättä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu