Mikähän on Martinan liksa maailmalla?

Vai joutuuko itse maksamaan.... 🤔
12<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Veikkaan jälkimmäistä vaihtoehtoa.

Äänestä
  • Samoin!

    Äänestä

Thermanin jälkeen on Martinan kaivettava omaa kuvetta =kukkaroa, valitettavasti.

Äänestä
  • Itsenäiset hyvin oman yrityksensä omistajat naiset aina maksavat itse menonsa ,jos vielä tulot 214000. €. on vuodessa.

    1Äänestä

Maran tulot ovat kovin laskusuuntaiset nykyään, miten sitten käy kun seuraa ei ole enää varaa ostaa?

Äänestä

Itse maksaa, ei ole edes urheilumerkkiä sponsorina ammattiurheilijalla

Äänestä

Kalja per tunti

Äänestä

Ei uskalla edes vastata julkkisten meikitön kuva haasteeseen 😆

Äänestä
  • Eipä vastannut Sofiakaan 😂

    Äänestä

Martina voi mennä itkemään kaikkien luottotoimittajien ohjelmiin taas, nyt eroaan Jesperistä, niin voi saada rahaa petiseuraan.

Äänestä

Asiatonta, ilmoitus tehty.

Äänestä
  • Bahalle ilmoitettu. Toivottavasti ilmoittaa paljonko liksa oli Tukholman lähellä tienvarsimotellissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Vai joutuuko itse maksamaan.... 🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu