Kaikki paikat siivoamatta, henkilökuntaa tarvitaan pullonpalautusautomaatille, käsidesiä ei tälläkään kertaa.
KAUPPA-ARVOITUS
8
134
Vastaukset
- Anonyymi
Lidl kaupasta kysymys?
- Anonyymi
Lidl kauppahan se on..todella mennyt alaspäin ..hinnat nousee jatkuvasti..turhaa roinaa myynnissä..sotkuista
- Anonyymi
Kyllä kansa tietää...
- Anonyymi
miksi käyt kyseisessä kaupassa sulla rahat loppu ja pää ei pysyperässä hinnat nousee ja se hyvä
velaton vaan ei rahaton käy missä vaan ja tekee mitä haluaa - Anonyymi
Syökää sammalta
- Anonyymi
Epäsiisti mesta mikään ei toimi, mutta hinnat vähän halvemmat, joten köyhän on pakko käydä.Kuitit on syytä tarkastaa on usein väärin, ja tietysti ylöspäin. Laatikkokauppa tyyliin rahat pois. Äkkiä pitää käydä kun on sen verran törkyinen mesta..
- Anonyymi
On likaista,korit Hyi haaska ...eikö siellä käy mikään terveys ym.tarkastaja koskaan. Ruokakaupassa pitäisi olla suht puhdasta. Henkilökuntaa liian vähän,palkkaisivat siistijän pöntöt.
- Anonyymi
Länsikeskuksen prismassa on siistiä. Korit kiiltää ja käsidesiä löytyy aina. Naantalin lidl on alle kaiken arvostelun, esim paljon törkyisempi kun muut lidlit.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1682857
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.622243- 2032159
- 711786
- 951703
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91581- 921343
- 811100
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes2061080- 951059