Liene normaalia ettei daciaan saa yli 6 kaiutinta? Saatika laadukkaita hifejä lisävarusteena? Lienee normaalia että daciassa kuunnellaan vieressä istuvaa lihavaa naista mielummin kuin musiikkia?
Mites hifilaitteet?
7
71
Vastaukset
- Anonyymi
Kunnon dacisti mitään ymmärrä hifistä. Taitaa muutoinkin olla vain 4 kaiutinta. Tähän mörökölli dacisti tietysti sanoo että vähempi on parempi 😀
- Anonyymi
8 tai 10 kaiutinta ainoat oikeat vaihtoehdot. Muuten kuulostaa ripulilta.
- Anonyymi
Viideltä aamulla olkoi trollitehtaan dissaus. . Onko troliin touhussa järjen hiventäkään.
- Anonyymi
Eipä ole järkeä, mutta mitä elämässään epäonnistunut tyyppi tekisi kun unettomuus ja jatkuva vitutus ahistaa.
- Anonyymi
Hei Kyykman! Voit toki itse tarkastaa hifien asiat suoraan Dacian sivuilta. Uskon että olet ihan kykenevä siihen itse vaikka olet jo vuosia ollut työkyvytön henkisien asioiden takia. Voin myös kertoa äänentoistosta sellaisen totuuden ettei kaiuttimien määrä kerro mitään äänen laadusta. Tärkeintä äänentoistossa on hyvä suunnittelu ja jopa edullisilla laitteilla saadaan silloin hyvä äänentoisto.
- Anonyymi
Moniin Tojotiinki päivitetään parempia hifijä, vaikka olisi muka JBL huippuhifit jo vakiona.
Näiden asennusten yhteydestä Tojojen ovista ja kaiuttimista löytyy usein vettä.
Mikä tarkoittaa et kaiuttimet on jo uutena pilalla. Ei siis ihme et niitä päivitetään ahkerasti parempiin ja toivottavasti ne myös asennetaan hyvin ettei mene taas heti pilalle.
Mutta uskon ettei kyykman sitä kuule. On se nii puurokorva. (vaikkua valuu korvista ja suusta) - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Moniin Tojotiinki päivitetään parempia hifijä, vaikka olisi muka JBL huippuhifit jo vakiona.
Näiden asennusten yhteydestä Tojojen ovista ja kaiuttimista löytyy usein vettä.
Mikä tarkoittaa et kaiuttimet on jo uutena pilalla. Ei siis ihme et niitä päivitetään ahkerasti parempiin ja toivottavasti ne myös asennetaan hyvin ettei mene taas heti pilalle.
Mutta uskon ettei kyykman sitä kuule. On se nii puurokorva. (vaikkua valuu korvista ja suusta)Voi kun olisin vaan pysynyt toyotassa. Oli niin helppo tehdä kaikki korjaukset itse. Rellun kanssa harmaita hiuksia kun pitää joka asian takia pajalle viedä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko841756- 431399
En malta odottaa mies että tulet minuun
Sykkivänä ja intohimon palossa ujutat hitaasti upean rakkauden miekkasi minuun, ja antaudutaan kiihkeään rakasteluun. Hu1191190Siltojen varjoissa
Siltojen varjoissa Yksinäinen susi kulkee, hiljaisuudessa sanoja punnitsee. Sydän auki, paljas liekki rinnassa, siltoja2871137Vanhemmalle naiselle
Ihastuin sinuun kauan sitten. Luonteeseen, ulkonäköön ja iloisuuteen. Olen haaveillut sinusta sen jälkeen monet kerrat.871132- 63942
- 56932
Pitsaa selliiä
Onko uudet pitsat hyviä, kannatteooko käyvä vai suosiollako pittää hilipasta sotkamoon20900Persut romahti Haapaveellä, kiitos Ilkka!
Persut saivat historiallisen tappion haapaveellä! Kiitos Ilkka!40887- 34854