turha ihailija, jolle nauretaan selän takana. Mutta onneksi en saa sitä koskaan tietää.
Ehkä olenkin hänelle vaan
Anonyymi
29633
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 29
Vanhimmat
Itselleni sillä ei ole mitään merkitystä. Tottunut ilkeyteen. Oikeastaan odotan sitä. Hyvät ihmiset harvassa.
Et ole turha ihailija, enkä ikinä neureskele sulle vaan ole otettu sanoistasi. Kiitos🤗
Ne ilkeilijät tajuaa joskus sen oman ilkeilynsä typeryyden ja kärsivät siitä. Tai sitten eivät ja sekin kolahtaa omaan nilkkaan jossain vaiheessa.
Älä nainen lannistu!
Minullekin nauretaan usein selän takana. T. Huono ruma mies
Mulle monesti naurettu päin naamaaki. Viimeksi viime viikolla. Pahinta oli sillon kun olin 22 vuotias neljä miestä tuli huutelemaan haukkuja ja törkeyksiä. Rupesin itkemään ja vapisemaan sekä pelkäsin se vaan paheni. Ihmiset on oikeasti aika kamalia.
Tätä ei ois sasmu tapahtua. Miksi secei riittänyt mitä lapsena...pienenä .särjettynä kärsit. ;(
Olen äiti ihminen ja suren kuin oman lapseni haavoina simun kipujasi. Onneksi oot siinä kirjottamassa vielä vaikka jouduitki 22v tuon kokea ja sen mitä ne teki sulle sen jälkeen. Mutta sen jälkeen tumi valea hiuksinen enkeli ja kuivas sun kyyneleet.
Voi sua. Mun kyyneleitä ei oo kukaan kuivannut vuosiin. Eikä tule kuivaamaan.
Sivulliset vastaili. Ei aloittaja. En usko että ihmissuhteet on ulkonäöstä kiinni. Olen teitä fiksumpi selvästi.
Tämä ei ole aloittajan kommentti. Minä en pelkää. Kun suutun olen yhtä kamala suustani kuin tuollaiset miehet. Miehetkin säikähtää. Eikä itsetuntoni ole ulkonäön varassa. Turha koko aloitus. Täällä käy yksinkertaisia ulkonäön varassa eläviä ihmisiä.
Juu olet kaikin verroin parempi. Minä en ole . Olen aika pelokas tälläkin hetkellä ihan rikkinäinen. Anteeksi että kommentoin koko viestiisi.
Enkä uskalla käydä miehille päätä aukomaan
Minut jopa kerran pahoinpidelty kun istuin värässä paikassa väärään aikaan.
No miksi olisit sellainen hänelle?
(Naiselle); mitä sä nyt höpiset ? Olet mulle tärkeä, kaunottareni, halaus sulle.
Tällaiset uskoo vähän paremmin, jos tulee irl viestinä. Ei muuten.
Heikko hetki. Anteeksi.
Sivusta kommentti.
Itsekin olen turha ihailija, koska en osaa tehdä mitään. Olen avuton rakkausasioissa. Mieheltä.
Miä oon tosissani
Siun luo halluun
Niin minäkin. Aloittaja/nainen.
Meille vanhoille on helppo nauraa. Ollaan helppo pilkan kohde. 🦤👵
Mmies naureskeli mun tunteille,kai se on helppo niin tehdä..
Miehet ovat toisinaan täysin käsittämättömiä.
No jos wanha mummo yrittää nuorta miestä, niin ihan hyvähän se on, että nauraa.
Ei ole tämä mummo yrittänyt nuorta miestä. Tykkään vanhemmista herrasmiehistä, enkä mistään nulikoista. Tosin ne jolppiraukat tuntuvat kuvittelevan muuta, jos pari sanaa erehtyy niiden kanssa vaihtamaan. 👵
Kukaan näistä ei ole aloittaja. Onhan sitä vanhoille saman ikäisiä ketä rakastaa. Ihan typerä vetää joku ikäkortti aina esiin.
Sinä taidat olla aika turha kaikkinensa tuon ikärasismisi kanssa, ja kyllä on turha mitään korttia näkyville vetää, kun on tuommoinen turhake kun sinä olet.
En ollut vanha mummo silloin.
Mitä ihmettä? Kun ei luetun ymmärtäminen suju niin syytetään toista ihan päinvastaisesta mitä hän kirjotti? Olen itse vanha nuorten silmissä ja kaipaan yhtä vanhaa. Ikä ei estä ketään rakastamasta. Opettele lukemaan.