Ostan kondomit

Anonyymi

Netistä ku en kehtaa kaupasta ostaa ja hyvä niin. Viimeksikin kaupassa ei ollut kuin durexeja jotka on niin paskoja puristaa erektionki pois koitappa semmosilla sitte rakastella.

9

1093

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      ei seksiä ole edes tarkoitettu että kumien kanssa touhutaan, eise ole luonnollista. Elimien jotka kiihottuvat, tulee kyetä tuntemaan toisensa kosketus aidosti ja kumit pilaavat sen ainakin varmasti jollain prosentilla.

    • Anonyymi

      Hankala löytää pieneen sopivaa ja vielä hankalampi löytää naista ja avata keskustelua aiheesta. Ei mee nallekarkit tasankun toisille on rullaus kankeen ja sen jälkeen soutaminen itsestäänselvyys. Toiset ei saa sitte mitään ja niistä tulee sitten syrjäytyneitä alkoholisteja katkeroituneena kohtaloihinsa.

    • Anonyymi

      mä en tykkää jos mies sählää kumin kanssa.eikä sitä oikeestaan tarvi kun en voi enää saada lapsia eikä mulla oo tauteja koskaan ollut

    • Anonyymi

      Kysyppä olisko preservatiivejä
      Viime vuosituhannella oli niin.
      T papparainen.

    • Anonyymi

      kyl pienellekkin esineelle löytyy sopiva pienempi kartonkin.

    • Anonyymi

      SAma

    • Anonyymi

      Verkkokaupassa onkin parempi valikoima.

    • Anonyymi

      Kylläpä teitä noi panohommat jaksaa kiinnostaa, ei vaan ite ymmärä...

      • Anonyymi

        Eihän ne a seksuaalia kiinnosta minä ymmärrän!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      142
      1850
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      280
      977
    3. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      838
    4. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      78
      797
    5. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      729
    6. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      10
      692
    7. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      44
      671
    8. Helppo selvittää onko oma täällä

      Laittaa yhden selvän kysymyksen ja jos kukaan ei osaa vastata, niin oikea ei ole täällä. Saa käyttää vapaasti hyödykse
      Ikävä
      48
      656
    9. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      43
      630
    10. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      55
      626
    Aihe