Ollaan ostamassa itkuhälytintä ja kysynkin nyt käyttäjäkokemuksia, mikä merkki ollut hyvä?
Joskus kuulopuhetta että joku PHILIPSIN itkuhälytin olisi ollut huono..
Joskus kuulopuhetta että joku PHILIPSIN itkuhälytin olisi ollut huono..
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On se muuten hyvä, mutta tuossa muutama vuotta vanhassa mallissa on ainakin se vika kun se on/off nappi on rulla laitteen sivussa. Eli kun sitä kuuntelulaitetta pitää mukanaan, on vaarana että se rullautuukin aivan hiljaiselle tai jopa päältä pois. Mutta ihan keittiön pöydällä seistessään se toimii mainiosti.
on se philipsin perusmallinen. Oon todennut ihan hyväks, kun meillä ei tarvitse kanniskella sitä mukana, sen verran pieni asunto kun on. Kuuluvuus on ollut hyvä, ja se on kans hyvä, että alkaa piippailemaan, kun patterit alkaa olla lopuillaan.
Yötä päivää on päällä kun lapset nukkuvat yläkerrassa. Toiminut tosi hyvin eikä ota mitään häiriöitä. Meillä on sellanen et siihen voi puhua molempiin suuntiin. Niin ja ilmoittaa piippaamalla myös sitten jos kuuluvuus häviää.
Tilasin juuri netin kautta Cobra radiopuhelimet joiden piti toimia myös itkuhälyttimenä. Eivätpä toimineet, vauvan ääni kuului olemattoman heikosti, sillä eihän laitetta voi laittaa 5 cm päähän suusta kuten radiopuhelin pitäisi! Palautin vehkeen.