Mä ajattelen

Tosi paljon. Mut en oo nähny sua ees vilaukselta pitkiin aikoihin :(
72503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Päivä, viikko, kuukausi, vuosi?

Äänestä
  • päiväkin voi tuntua pitkältä, mutta viikkoja tässä tapauksessa...

    Äänestä

No mä olen kotona ja siksi et ole nähnyt mua. Tiedät e-osoitteen, kirjoita siihen...

Äänestä

ajattele sua tippaakaan, on elämässä muutakin kuin muistella menneitä.

Äänestä
  • Kuules muistelekaan. Sut unohdin jo kauan sitten !!!

    Äänestä

  • sua kirjoitti:

    Kuules muistelekaan. Sut unohdin jo kauan sitten !!!

    mitä valheita päästit suustas..

    Äänestä

et ennenkuin saan rahaa ostaa matkalipun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sua kirjoitti:

Tosi paljon. Mut en oo nähny sua ees vilaukselta pitkiin aikoihin :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu