Lähdetkö mun kanssa

Saunaan, kuten ennen kuin kaikki mureni...
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos tuo oli naiselta miehelle, niin sitten vaan kutsua lähettämään privasti.🤗

Äänestä
  • On kyllä sekaisin tuo tuomohanna jankkaaja.

    Äänestä

Mielelläni lähtisin. Joko mennään?

Äänestä

Pipari murenee saunassa?

Äänestä

Kävin kyllä viikonloppuna saunassa ja uimassa. upea rantasauna ja viihtyisä grillipaikka.

Helpommin saa saunakaverin, jos kertoo kuka on ja kenet haluaa saunaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saunaan, kuten ennen kuin kaikki mureni...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu