35 kesäinen mies ja seksi mielessä, haluan antautua naiselle tai useammalle leluksi, 18/6 löytyy miehistä varmuutta eikä tule heti.. ottakaa yhteyttä
Kik kloppi87
[email protected]
Antautua naisille leluksi satakunta
3
58
Vastaukset
- Anonyymi
Hei miten sä rajaat hakuasi vain naispuolisiin kun palstalla on muitakin yksinäisiä seuraa ja sun koko komeutta vailla jne.?
Tasa-arvon nimissä toivon ottaisit huomioon myös meidät itsesi tavoin yksinäiseksi tuntevat henkilöt iästä riippumatta!
Olisit varmaan ihana mies ja monien mieleen vaikka meillä on välimatkaa oletan...
👨❤️👨👬 🕺🕺👭
🙄😘🤗- Anonyymi
Kloppi87 kirjoitti:
Satun vain olemaan hetero
Se ei vain satu olee uutta ja ihmeellistä sp.trendiä eikä modernia. Nyt sun pitää päivittää ittes ajan tasalle ja otat vain suihin jokaiselta gay henkilöltä joka gay klubilta löytyy ja samalla hoijat sun kakkoslaajennukset kuntoon ja avustajia varmaan löytyy jonoksi asti. Jos alat syrjimään gay henkilöiden oikeuksia, olet ongelmissa pian lain kanssa.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614388KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1503187Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo482502Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?512435- 982115
- 241883
- 231632
- 301616
- 1611484
- 341253