Olisiko asuminen ja asumistuen saanti syytä alkaa ehdollistaa? Tämä ei koskisi osaavia asujia. Mutta nyt vuokralle asujiin on pesiytynyt enimmissä määrin suuri idioottien yhdyskunta joiden aikomuskaan ei ole maksaa tai pitää paikat kunnossa!
Mielestäni heiltä pitää evätä surutta tuet ja lahjoittaa vain Haltin teltta makuupussilla! Ja vaikka sähkö on kallista, niin tuolloin kovia pakkasia kiitos.
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000008982700.html
Mielestäni heiltä pitää evätä surutta tuet ja lahjoittaa vain Haltin teltta makuupussilla! Ja vaikka sähkö on kallista, niin tuolloin kovia pakkasia kiitos.
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000008982700.html
Vastaukset 12
Vanhimmat
Höpö höpö.
Kato peiliin vaan ...
Katso peiliin.
Juu katsotaan mutta vero-euroilla noiden ”fiksujen” harrastukset maksetaan😂 Kaikki ei halua ymmärtää että kus** päitä syntyy vaikka vanhemmat olisivat? Opettavaisia, joten teltat jakoon vaan!
Vai teltat,mt napit teille älykääpiöille
Sinunko veroeuroila?🤣 Suomi on velkaa 140mrd🤣 😂😂🤣🤣😂🤣😂
Minun ja toivottavasti myös sinunkin???
Nyt tarjolla edullisia asuntoja kaikille *vapaan kasvatuksen* eläville. . .
https://www.halti.fi/collections/teltat?view=bc-original&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=8785407314&utm_content=130710768671&gclid=Cj0KCQjwxb2XBhDBARIsAOjDZ34qh79vtl6yerLyOwYgi7bvxPyamJP7O1F8fnqNwVLV9Mt_9qapvcYaAh8SEALw_wcB
Vapaa kasvatus äiti juo,tytär juo
Napu napu ja läpy läpy
Siinä syy miksi mies hermostuu
Aina on jossain vikana
Pannessakin
Niin minäkin kunhan sinä lökäpöksy lähdet
Siinä vaan kotona rouvat biisi soimaan 🤣