Sievistelin peilin edessä, kuuntelin lemppareitani kuulokkeilla ja meikkasin vän, enimmäkseen vain keikistelin- olin lomalla. vetäessäini sukkanauhoja, huomasin miehen ovella, olin seliin häneen, hänen matkalaukkunsa olivat lattialla- hän oli katsellut minua ainakin hetken. Voi-IIk! Mitä tehdä, asunnon ois pitänyt olla vain mulle. Toiseksi nousi ajatus ett' koko on vaan pesuhuone täynnä pikkareita ja kolmanneksi ymmätsi että tuo mies tuijotti mua. Sellainen ei sovi, jos päällä on vain pikkarit ja ajatuksissa koti-ilta.
Käännyin nopeasti huoneeseeni, sillä aikaa huomasin että ihan kivan näköinen kaveri- aika pitkä, vahvannäköinen mutta muuta en ajatellutkaan- sähändin sängylle ja vedin farkut jalkoihin, ainoa- kas kumma- yläosa siinä nopeasti vain oli sillkinen toppi. Ihan "melkein"tavalliset vaatteet.
Ennen kutsumatonta vierasta olin ajatellut istua parveekkeella merta katsellen. Ja nyt...
Ei auttanut itkeskellä- olen ollut tälläinen lpsesta asti ja nyt mut yllätettiin- laukiusta näki että matkaikja kai. Istuin siinä sängyllä ja mietin. kaikki kietojutu olisi turhaa, Olin ollut aika sievänä peilailemassa.
Olisin halunnut soittaa samantien oppaalleni ja kysyä mistä moinen ilmestyi mutta sensijaan kuulinkin puhelimeni soivan-hitsin kuulokkeet, olin kuunnellut Rhihanaa aiemmin peilin edessä, ja just siinä mun kaulalla Rhihanna aloittaa uuden biisin.Puhelin soi hetken ja oveani koputettiin. Se oli aika hassu tunne- toi on SE mies ja hän näki mut ja koputtaa.
Ynähdin jotain. Toi on kyllä ihan komea ies, tumma, aika pitkä ja kaappasin puhelimeni. Siirryin parvekkeelle puhumaan, matkatoimistoihminen kertoi soittaneensa aiemmin jos asuntoon mahtuisi täksi yöksi kaksi. Siinä parvekkeella mun hiukset tuivertui ja farkut näyttivät aivan liian lyhyiltä, kun huomasin että pikkareiden raja ylsi yli vyötärön palasin huoneeseen ja annoin puhelimen miehelle.Hän puhui lyhyesti, vakuuttavasti- hakuaisin sanoa päätös olisi yksin minun. Virheen takia mies saisi hienostohotellin seuraavaksi yöksi.
Melkein silloin aloin itkemään. Oon syntynyt näin mutta mulle ois (ehhkä) riittänyt vain laittautua sieväksi ja leikitellä hieman mun yhdellä pikkuystävällä, se sopii muhun niin kivasti- ja nyt tuo mies katsoi mua. hän istui tuolille ja tunsin itseni vain hassumaksi kun mies näki mun pikkuhousujen viivan. Mies- Jonne- kysyi haluaisinko lähteä läheiseen rantapaikkaan miettimään asiaa. Ja silloin mua alkoi itkettää
Tullessaan mun viereen istumaan mä en liikkunut- en voinutkaan, mua nolotti. Jonne puhui hetken ja suuteli mua sitten. Seuraava puhelu ooli lyhyt mutta yö oli ikuinen.
Me ollaan oltu 7vuotta yhdessä ja minulla on vieläkin ne bikinit, ja Jonne- Oikea Mies!
Ihana lomamatka
Anonyymi
0
130
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335231Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1442455- 1482172
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee541957Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171830"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571327Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761144Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75995Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa175840