Tohjo ei pärjää Jyväskylässä Hyundaille

Jyväskylän rallissa ei Tohjoke pärjää nyt, alkaa paukut loppua. Virun poika jyrää Hyundailla ja siviililiikenteessä virolaiset raksajätkät jyrää saksalaispremiumeillaan Tohjo-köröjen ohi.

terveisin
Hajo-Siko Tojotasi
pääjohtaja
654
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Rallissa ei ole mukana sen merkkistä autoa.

Äänestä
  • Toyota näkyy dominoivan rallia niin kuin myyntitilastoja.

    Mutta kyllähän tasapuolisuuden nimissä dominoi saksalaisvalmistajatkin, nimittäin hinaustilastoissa.

    Äänestä

Aika lapsellista kehua jotain automerkkiä, kun kuljettaja on kuitenkin se, joka homman ratkaisee.

Äänestä

Ralliautoista ja normaaliautoista ei pidä puhua samana päivänä. Vai ajatko maitokauppaan autolla jossa on takapenkin tilalla huippuunsa viritetty 500 hv hybridimoottori?

Äänestä

Eipä auta joe kaatuu katolleen testeissä AYRIS Huono ajaa talvella pyörät väpättää 13"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jyväskylän rallissa ei Tohjoke pärjää nyt, alkaa paukut loppua. Virun poika jyrää Hyundailla ja siviililiikenteessä virolaiset raksajätkät jyrää saksalaispremiumeillaan Tohjo-köröjen ohi.

terveisin
Hajo-Siko Tojotasi
pääjohtaja

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu