Olin yksin nauttimassa illallista rossossa eilen kello 10 aamulla. Sitten se tapahtui kesken lehtipihvin syönnin. Tuli kova kakkahätä. Aterimet putosi siihen paikkaan ja lähdin maksmatta kotia kohti. En ehtinyt kuin ovesta ulos ja savet rusahti teryleenihousujen punttiin. Häpeä on suuri ja olen pakannut vähän omaisuuteni ja muutan tänään kauas Mikkelistä ainakin haukivuorelle asti.
Epäonnistunut ravintolassa käynti
Anonyymi
8792
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No eikai tuo niin ihmeellistä oo sattuuhan noita. T:Ville Kupoitie Prööt prööt pruut
No eilen oli Vilhelmissä joku pitkätukkainen jätkä haastamassa riitaa teki mieli sanoa et mee parturiin näytät estrogeeni pakkaus ihan naiselle mutten uskaltanut kaveri oli alfa mikä olis vetänä flyyvsriin jos olisin kyseisen neidin egoa loukannut.
Lääkärille mars! Suolen ongelmien vuoksi, kun ei pidättäminen onnistu.
Oisit sanonut sille, että tuonnäköiset jätkät oli meillä linnassa tyttöystävinä.
Pitää seuraavan kerran muistaa tuli köniin tai ei.
Menin taas ravintolaan ja se oli virhe. Otin alkupalaksi makkaraperunat ja se loksahti suoraan läpi paskana housuun . Häpeän Puma kasvoilla poistuin maksamatta ravintolasta.
Kas kun portsari ei tullut sanomaan että sie menet ulos ja aloit välittömästi masturboimaan kun kerran siemenet käskettiin ulos.
Rosson tarjoiliallakin on paska housussa, kun on häärinyt aamun raastepöydän ääressä.