Souverosti kouvaa, elokuu jep jep

kyllä haapavesi kouvaa souverosti jouhem. Minun mieli heijaa elokuilleen pöpsis.
5100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hyvinkö muuten kähistelee ja käsi käyb?

Äänestä
  • Elämöi sinä tässä ja tuossa. Mutta minkäs teet. Jotku vain äpälöi ehtimiseen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Elämöi sinä tässä ja tuossa. Mutta minkäs teet. Jotku vain äpälöi ehtimiseen.

    Tai käpälöi

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tai käpälöi

    Sitäkin. Kaikkea täällä tapahtuu...

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Sitäkin. Kaikkea täällä tapahtuu...

    Nii se on monesti uimahallis kun menee saunaa joku äpälöi alleja

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kyllä haapavesi kouvaa souverosti jouhem. Minun mieli heijaa elokuilleen pöpsis.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu