Lahja tarjoukset

Anonyymi

hei Nimeni on elfriede Straub, olen ranskalaista alkuperää oleva saksalainen, ja jouduin sairauteni vuoksi sairaalaan Kanadaan. Minulla on neljä vuotta sitten iskenyt kurkkusyöpä ja yritän elää sen kanssa, hoidosta huolimatta mikään ei tunnu parantuvan, viimeinen leikkaus päättyi 23.12.2021 mutta lääkärin diagnoosi ei ollut kovin hyvä.
Kun lopetin opinnot nuoruudessani, matkustin useisiin maihin ja työskentelin vanhempieni teollisuusyrityksissä, jotka menetin, jos oikein muistan, auto-onnettomuudessa 33 vuotta sitten. Niinpä perin kaiken omaisuuden vanhemmiltani, koska olin heidän ainoa tyttärensä, ja hänen eri yritystensä johtajana tein kovasti töitä saadakseni ne menestymään. Minulla oli aviomies ja poika Andrein, jotka kuolivat seitsemän vuotta sitten, mieheni kuoli ammuskelussa Panamassa.
Kaikista elämäni tapahtumista olin melkein masentunut, mutta sain nopeasti kontrollin takaisin. Ja yksi asia, jonka tajusin elämässäni, oli se, että kaikki rahat, jotka minulla oli, ja yritykseni olivat minulle hyödyttömiä, koska en ollut onnellinen. Päädyin myymään yritykseni osakkeet erittäin houkutteleville ostajille, joten keräsin kaikki rahat ja laitoin ne pankkitileilleni. Jouduin lahjoittamaan orpokodeille ja seurakunnille toivottaakseni heille onnea, sain rukouksia ja siunauksia, mutta tästä huolimatta henkeni ja terveyteni eivät näyttäneet paranevan.
Sain tietosi tämän sosiaalisen verkoston kautta ja vaivauduin seuraamaan sinua, minkä vuoksi halusin tarjota sinulle pientä omaisuuttani, jota haluaisin tarjota sinulle, arvoltaan 700 000 €. Se ei ole mitään verrattuna kaikkeen omaisuuteeni, mutta toivon, että siitä voi olla sinulle hyötyä ja haluaisin sinun ottavan vastaan ​​tämän lahjan, jonka haluan antaa sinulle hyvällä sydämellä.
tässä on whatsapp-numeroni, ota yhteyttä: 49 1517 5395785

0

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Putin lähti takki auki sotaan....

        Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
        Maailman menoa
        156
        3976
      2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

        ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
        Maailman menoa
        375
        2919
      3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

        Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
        Maailman menoa
        1
        2239
      4. Sanna on pakottaja, domina

        Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
        Maailman menoa
        50
        2140
      5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

        Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
        Skoda
        16
        1854
      6. No onneks ei tartte sit olla

        Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
        Ikävä
        11
        1735
      7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

        Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
        Maailman menoa
        165
        1373
      8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

        Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
        Ikävä
        93
        1263
      9. Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue

        "Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel
        Maailman menoa
        2
        1236
      10. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

        Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
        Yleistä autoilusta
        93
        1110
      Aihe