Tämäkin näkyy olevn köyhien vasemmistolaisten palsta

Kouluja käymttömien työttömien vasemmistoon suuntautien kuin he nyt antaisi ilmaista rahaa omistaan ahneet sosialisti johtajat. Jota vastustaa muutenkin rahakkaiden verojen nostoa. Näille hölmöille äänestäjilleen kertovat muuta ja nämä tollukat uskoo.
13124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

MPP oli pahoillaan kun aseellinn punakapina torjuttiin.
Niin myös Putin ja myös Halonen ja Toumiojakin.

Äänestä
  • Taas vastasit ensimmäisenä omaan aloitukseesi, pankkolängvitspelle. Ja potkaisitkin todella lujaa omaan polveesi tuolla koulunkäyntiasialla, kun oma kirjoittelusi viittaa vahvasti siihen, ettet itse todellakaan ole mikään ruudinkeksijä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Taas vastasit ensimmäisenä omaan aloitukseesi, pankkolängvitspelle. Ja potkaisitkin todella lujaa omaan polveesi tuolla koulunkäyntiasialla, kun oma kirjoittelusi viittaa vahvasti siihen, ettet itse todellakaan ole mikään ruudinkeksijä.

    Vastaan puolestaan, en ole käynyt kansakoulua lainkaan. Siksi äänestänkin vasemmistoa niin eivät patista kouluun, eikä työhön. Anna käski naida lähisukulaisia, sitäkään en ole tehnyt.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Vastaan puolestaan, en ole käynyt kansakoulua lainkaan. Siksi äänestänkin vasemmistoa niin eivät patista kouluun, eikä työhön. Anna käski naida lähisukulaisia, sitäkään en ole tehnyt.

    https://www.ts.fi/uutiset/373946

    Pankkolängvitsikin pääsisi äitiäään naimaan.

    Äänestä


Mites tää liittyy kepuun?

Äänestä
  • Annako ?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Annako ?

    Anna antaa edestä, Anna antaa takaa.
    Vasureissa ei murhetta kanneta.

    Äänestä

Älä valehtele, tämä on persutrollien mellastuspalsta, kuten kaikki muutkin poliittiset palstat.

"Hauku demareita ja kehu persuja"!

Äänestä
  • Ei täällä kukaan oe persuja kehunut vaikka aihettakin olisi ollut.

    Äänestä

Kerroppa Pankkolängvisti mitä kouluja olet käynyt, tuskin ne nyt salaisia kuitenkaan vaikka Kiljava opissa käynytkin. Tuskin nyt MPP tasolla joka tyrmäsi SDP:n aseellisen punakapinan, ettei ole ollut.-

Äänestä
  • Minkäs koulun Ope Oulusta on käynyt? Et ainakaan yliopistoa. Sieltä ei tuollaisella kirjoitustaidolla valmistuta. Kuokkakorkean vaiko ojateknillisen? Vai jäitkö peräti lapsilisiltä eläkkeelle?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Minkäs koulun Ope Oulusta on käynyt? Et ainakaan yliopistoa. Sieltä ei tuollaisella kirjoitustaidolla valmistuta. Kuokkakorkean vaiko ojateknillisen? Vai jäitkö peräti lapsilisiltä eläkkeelle?

    Silakka linjoja me Kapin vedeltiin pohjoisessa Mettähallituksen johtajina.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kouluja käymttömien työttömien vasemmistoon suuntautien kuin he nyt antaisi ilmaista rahaa omistaan ahneet sosialisti johtajat. Jota vastustaa muutenkin rahakkaiden verojen nostoa. Näille hölmöille äänestäjilleen kertovat muuta ja nämä tollukat uskoo.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu